Wpis z mikrobloga

To co nagrywać te filmy, bo powoli wychodzą ze styczniowego zalewu nowych osób do prowadzenia

- Greyskull dla zaawansowanych
- Niestandardowa taktyka redukcji dla zaawansowanych
- Może sami podsuniecie pomysł na jakiś film jestem otwarty (przypominam jednak, że jestem przede wszystkim dietetykiem :D)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 39
  • Odpowiedz
@johnmorra: okolo 2 minut pomiedzy seriami, ale ja tez nie targam wielkich kilogramow, przysiqd robie 95 aktuapnie a martwy 90. Moze to tez kwestia Ze jestem po dosc dlugiej przerwie pod czas ktorej troche podrozowalem I imprezowalem.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Ja np jem rano a potem około 12 mam jak zjeść porządny posiłek bo jakichś tam kanapek to nawet nie liczę i przeważnie nie jem. I jak mam do zjedzenia ze 4k kalorii to musze to rozbić na 4 posiłki i tak zgadzam się z przedmowcą redukować jest łatwiej. Oczywiście nie mówię o robieniu świnio masy tylko o 100% czystej misce. Wracam do domu po 17 to jem od razu
  • Odpowiedz
@kony11: hmmm dla mnie 2min miedzy seriami rozgrzewkowymi to za dlugo. Nie wiem jski masz system ale ja zaczynam od pustej sztangi i dokladam 10-20kg w zaleznosci od cwiczenia. Przykladowo jak robie siady na 100kg w glownej serii to jade 20,40,60 po 5 powtórzeń pozniej 80 90 po 3. Miedzy seriami to jest praktycznie 15-30sekund przerwy na nałożenie krążków. Jak czuje ze jestem rozgrzany to jade z głównymi seriami.
  • Odpowiedz
@sebek1987 No wiesz, ja np. rano mogę zjeść na luzie z 1000 kcal, potem w szkole też coś koło tego, w domu obiad na luzie wlatuje 1000-1500 kcal zależy co matka zrobi. Do tego dodaj kolacje - różnie to bywa i jakieś rzeczy między posiłkami. Na luzie przytyłem z 80 do 93 bez zbytniego zalania w ciągu 4 msc.

Za to ograniczenie jedzenia jest dla mnie straszne. Nie mogę myśleć o niczym
  • Odpowiedz