Wpis z mikrobloga

Proszę państwa kiedy przygotowywałem mój dokument na temat 50 rocznicy zabójstwa prezydenta Kennediego natrafiłem na zupełnie nowy fakt który do tej pory uszedł władzy historyków i różnego rodzaju badaczy tego zjawiska. Nowym faktem w sprawie jest dziura po kuli w szybie prezydenckiej limuzyny. Ten fakt dokumentują dwa dowody. Pierwszy to jest słynna fotografia Alkajdżensa, fotografa Sołszaldepres, który wykonał słynne zdjęcie zaraz po tym jak padł pierwszy strzał. A stał po drugiej stronie ulicy niemal vis a vis Abrahama Zaprudera, który nakręcił swoje słynne video. Drugi dowód na to, że istniała dziura po kuli w szybie prezydenckiej limuzyny to jest słynny film Abrahama Zaprudera. Ta dziura pojawia się zaraz po tym jak pada pierwszy strzał kiedy limuzyna wyjeżdża zza znaku drogowego i jest widoczna w lewej części tej szyby zaraz nad identyfikatorem na mundurze kierowcy. Obecność dziury po kuli w szybie prezydenckiej limuzyny jest bardzo istotna dla ustalenia tego jak naprawdę zabito prezydenta Kennediego, dlatego, że oznacza to, że pierwszy strzał Oswalda przebił prezydenta i przebił przednią szybę inaczej, niż twierdziła komisja Łorena. Komisja Łorena twierdziła, że pierwszy strzał Oswalda przebił prezydenta Kennediego i trafił w gubernatora Konori, który siedział przed nim, i utkwiła ta kula w jego nodze. Drugi strzał Oswalda według komisji Łorena całkowicie miał minąć limuzynę, a dopiero trzeci strzał miał być strzałem śmiertelnym. Natomiast jeżeli jest dziura po kuli w szybie prezydenckiej limuzyny oznacza to, że pierwszy strzał przebił prezydenta i przebił prezydencką limuzynę. Drugi strzał Oswalda trafił gubernatora Konori i utknął w jego nodze dokładnie tak, jak gubernator Konori twierdził do końca swoich dni. Oznacza to także, że trzeci strzał nie mógł pochodzić od Oswalda, ponieważ Oswald nie miał tyle czasu, żeby przeładować strzelbę. Odstęp czasowy między drugim i trzecim strzałem to był mniej niż jedna sekunda, a czas przeładowania strzelby Karkanoł to jest około 2 sekund musiał być drugi strzelec. Ta obecność dziury po kuli w szybie prezydenckiej limuzyny potwierdzają także zeznania świadków, ta limuzyna stała zaparkowana w szpitalu Parklad i tam byli policjanci, którzy widzieli to i zeznawali dla FBI, że widzieli dziurę po kuli w szybie prezydenckiej limuzyny, nie była to mikroskopijna dziura, a tak duża, że można było w nią cytat "wsadzić ołówek". Proszę państwa ja mówię o tych sprawach w moim materiale, dokumencie na Maxtv polecam państwa uwadze, ale w mojej ocenie dziura po kuli w szybie prezydenckiej limuzyny wyjaśnia w sposób jasny koherentny i przejrzysty, i bardzo trudny do obalenia. Jak naprawdę zabito prezydenta Kennediego 50 lat temu w Dallas o czym informuję specjalnie dla Superstacji z Nowego Jorku Mariusz Max Kolonko.

#maxtvgo #maxtv #kennedy #gownowpis