Wpis z mikrobloga

Tylko #lublin #lubelskie :)

Tego typu chwile są rzadkie, a decyzje trzeba podejmować szybko ;)

Zapraszam na całkowicie darmowy, profesjonalny trening nauczający podstawowych ćwiczeń na #silownia w najbliższą sobotę (2019-02-09), który poprowadzę ja :-)

Miejsce: CityFit Lublin (al. Sp. Pracy) (klub oferuje darmowe wejście dla każdego w każdą 2. sobotę miesiąca), godzina 12:00.
Potrzebne są tylko: koszulka, spodenki, buty na zmianę, woda, ręcznik.

Oferta skierowana jest dla wszystkich osób spełniających poniższe:
- Brak przeciwwskazań cd. uczestnictwa w zajęciach ruchowych;
- Preferowany wiek 16-49, płeć dowolna;
- Początkujący (brak doświadczenia lub małe do średniego doświadczenia w ćwiczeniach).

Czego można się spodziewać?
- Omówienie i wyjaśnienie podstawowych zasad ćwiczeń
- Omówienie i wyjaśnienie kompleksowej rozgrzewki
- Podstawy związane z poprawą sprawności i sylwetki
- Podstawowe ćwiczenia: przysiad ze sztangą, martwy ciąg, wyciskanie leżąc i stojąc, wiosłowanie sztangą, przyciąganie drążka (oraz oczywiście rozpiętki na maszynie Szmita ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- Jeśli grupa zgodnie zechce to część/większość czasu mogę poświęcić na trening w domowych warunkach (pokaz i omówienie ćwiczeń + propozycje planu)

Pozostałe informacje:
- Limit osób: 3, decyduje kolejność zgłoszeń
- Inicjatywa jest całkowicie prywatna;
- Jeśli ktoś nie chce abym mógł go/ją powiązać z kontem z wykopu proszę napisać bezpośrednio na facebooka/maila/dzwonić, dane dostępne w moim profilu -> na mojej stronie www/facebooku. W przypadku napisania tutaj na PW także gwarantuję prywatność;
- W przypadku zmiany przez klub dnia otwartego zajęcia również zostaną przesunięte

#zdrowie #mikrokoksy #mirkokoksy #fitness #odchudzanie
SVCXZ - Tylko #lublin #lubelskie :)

Tego typu chwile są rzadkie, a decyzje trzeba ...

źródło: comment_MSNCDm3VFrIq4EVivUEXc58ygsEQm4of.jpg

Pobierz
  • 8