Wpis z mikrobloga

@Kasahara: spotkałem się ostatnio z twierdzeniem że jeżeli białko będzie wysoko np 2.2g na kg masy ciala a kalorie będą poniżej zapotrzebowania to można spokojnie ciągnąć rekompozycję. To znaczy tłuszcz będzie spadał a mięśnie będą rosnąć bo jest białko. To prawda? Czy raczej #!$%@? prawda? Gość który to opowiadał twierdził też że można tak ciągnąć nawet długo po zaprzestaniu bycia amatorem. Nick na YT Simonte

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #redukcja
  • 16
@mulafasaa: wyżej można to białko wtedy, do 4g nawet
@Kasahara: mylisz się, podam ci badanie, nie mam go pod ręką ale grupie osób trenujących gimnastykę a więc z niskim BF kazano wejść na redukcję po 500kcal do tego na ketozę i kazano im ćwiczyć siłowo. Efekt? Zbili jeszcze bf a siła poszła.
@FEED_YOUR_HEAD:

1) To były gimnastyczki a nie gimnastycy - kłamstwo nr 1.
2) Wcześniej nie trenowały w ten sposób (przed tym cyklem nie było siłowego) - kłamstewko nr 2.
3) Nie były na żadnym keto - kłamstewko nr. 3
4) Kaloryka nie była określona a jedynie podaż białka - kłamstewko nr 4.
5) Wszystko było mierzone metodą BIA czyli najbardziej omylną - :)
6) 5-8 % BF kobiety ;) no bardzo
@Kasahara: dalem plusa, ale to za malo, musze powtorzyc to co napisal @mulafasaa mega szacun dla twojej wiedzy i za to, ze sie udzielasz na wypoku.
Pare dni temu w jakichś wiadomosciach uslyszalem, ze cukier szkodzi bardziej niz do tej pory uwazano. Wyniki badan zostaly opublikowane w jakims prestizowym pismie. Czytales cos o tym? Nie wiem jak te badania znalezc. Cos tam chyba mowili, ze do tej pory uwazano, ze spozycie