Wpis z mikrobloga

Nie mam siły do @Moderacja

Wrzucam kody rabatowe, #kodyodlubiekiedy które są ogólnodostępne bo chce się dzielić z mirkami, a i tak moje wpisy są usuwane z podaną przyczyną "Spam, flood" zawsze przez "4gjd"
Pisze odwołania to nikt się tym nie zajmuje przez 17 godzin, za to usuwa nowe.

Wpisy są odpowiednio otagowane. Ludzie plusują, dziękują w komentarzach i na PW że robię dobrą robotę (np. @Hubtar )
Drugi na screenie wpis sam usunąłem bo użytkownik @Brajanusz_hejterowy mi zwrócił uwagę, że pomimo, że tagi były to jakby były nieotagowane więc usunąłem, magicznie moderator znalazł usunięty wpis...
Nigdy nie wrzucam reflinków we wpisach, jak ktoś mnie poprosi na PW to mu wysyłam.

#moderacjacontent #moderacja @m__b @a__s proszę o interwencję.

Wyjątkowo zawołam subskrybentów listy to może się wypowiecie / poprzecie mnie albo zrugacie. Chciałbym się z Wami dzielić ogólnodostepnymi kodami, ale niestety mija się to z celem jeśli zaraz ma mi ktoś iusunąc wpis, a na odwołania niereagować.
Dzięki tam działaniom ucieka Wam darmowe 37 minut jazdy do hive, oraz 5 zł zniżki do Bolt, a mówie tylko o ostatnich 18 godzinach bo wcześniejsze wpisy też bywało że były usuwane
LubieKiedy - Nie mam siły do @Moderacja 

Wrzucam kody rabatowe, #kodyodlubiekiedy ...

źródło: comment_5jVWKhlTVV5Hom2mIa5sBsiJVAyqe1pI.jpg

Pobierz
  • 31
Po niecałej godzinie ponownie 4gjd usunął mój wpis. Dodałem jeden wpis, tagi były odpowiednie i było ich mało, więc nie ma możliwości o żadnym spamie i floodzie.

@m__b @a__s do kogo to trzeba pisać byście sie przyjrzeli moderatorowi, który nagminnie usuwa moje wpisy. Prosi się Was o odpowiedzi, dlaczego tak kontakt z administracją tak spadł na łeb na szyje?

@a__s jesteś to mi prosze napisz przynajmniej kogo mam zawołać
LubieKiedy - Po niecałej godzinie ponownie 4gjd usunął mój wpis. Dodałem jeden wpis, ...

źródło: comment_FYdA5pNcnPS7ogq8MaJxS8TH401Mwy8Z.jpg

Pobierz