Wpis z mikrobloga

@socc kawa z rana to u mnie norma

@samuraj24 za dużo kcal ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kasahara ok, nie biorę, właśnie u mnie ostatni posiłek ok 2h przed pójściem spać i same ww+b, dzisiaj dodam tłuszcze, dzięki
@Mzil: idź do dohtora, a tak, to naucz się kłaść o pidobnej godzinie, nie siedź przed snem przed kompem, gorąca kąpiel, albo prysznic. Z piguł, to może melatonina, lbo jakieś ziółka z melisą, lub chmielem.
@Mzil: Napar z melisy z dwóch torebek, usniesz jak bobas. Znajoma polecała mi tez tabletki uspokajające z labofarmu, ale sam nie testowałem.
@Mzil: Pij meliskę. A, ja odkryłem u siebie jedną rzecz. ŻADNYCH gorących kąpieli przed snem, woda najwyżej letnia. Dlaczego? U mnie jest tak, że taka parująca kąpiel jest oczywiście bardzo przyjemna, ale organizm długo schodzi z podwyższonej temperatury (jak do tego doszło, nie wiem, albo bf, albo większa niż przeciętna masa mięśniowa jest powodem, ewentualnie jedno i drugie). Spróbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°).
olejne 2h i śpię może z godzinę, c


@Mzil:może bezdech? Jeśli podejrzewasz to można by pomyśleć o wykonaniu polisomnografii ew. nagrać sen kamerą z dźwiękiem i sprowadzić.
@Mzil: ja po latach fatalnego spania i rozwalonego rytmu dobowego doprowadziłam teraz sen do porządku z ashwagandą - ino dłuższy czas trzeba stosować to się zacznie zauważać efekty. Melatonina nie działała, a jak działała, to rano czułam się jak gówno.