Wpis z mikrobloga

@chalmi: dlatego paka za 9 swapow to moim zdaniem optymalny wybor, ja co prawda nie mam sie czym chwalic bo wypadl deco, ale kumplowi np. capita wiec jest szansa na jakis fajny traf
@lukaszje: znaczy wiesz, jak ktoś ma przeciętny skład to Laudrup jest bezpieczną i solidną opcją, ja paczki nie chciałem brać bo z w tej edycji gry najlepszą kartą jaką trafiłem był scream muller, a drugi w kolejności był zwykły złoty oblak, z paczek z ikonami trafiałem oczywiście te z dolnej półki, a teraz z fut birthday ake xd o pickach lepiej nie wspominać. Po prostu wcześniej miałem baby Baggio którym grało
@chalmi: ja tam lubie troche ryzyka ;p generalnie paka z ikona prime za 9 swapow to byl no brainer dla mnie, wczesniej w drugim sezonie swapow tez wzialem pake z midem a wtedy kosztowala 18 swapow. wypadl co prawda zambrotta 87 takze tez srednio ale gram nim do tej pory i nie mam zamiaru zmieniac ;) generalnie jestem zdania ze jak ktos ma przecietny sklad to co by nie wypadlo bedzie
@chalmi: ale zeby nie bylo, rozumiem osoby ktore wola miec pewniaka ;) ten moj deco to doskonale wiem czemu mi wypadl, dzien wczesniej robilem rozbudowe fut champions 86+ i wypadl salah 92 takze rownowaga zostala zachowana :p