Wpis z mikrobloga

Doradźcie coś #mirkokoksy - męża boli górna część pleców między łopatkami. Teraz dorobiliśmy się jeszcze Boboka i od noszenia go boli go jeszcze bardziej. Mnie już trafia jak widzę go rzucającego się na poręcz fotela albo ocierającego się o każdą framugę jak jakiś niedźwiedź o drzewo xD Myślałam o zamówieniu mu jakiegoś rollera w necie zeby sobie troche sam ulzyl poki nie ruszamy się z domu - zresztą dwoje fizjoterapeutow przed pandemią też nie pomogło. Czy to dobra myśl? Jak tak to jaki roller polecacie? A może macie jakieś inne rady? #fizjoterapia #mikrokoksy #cwiczzwykopem #silownia
  • 23
  • Odpowiedz
@Poemat: Przepraszam jeżeli odebrałeś to jako osobisty atak a już tym bardziej oczernianie, nie było to moją intencją, po prostu wstrząsneło mną to że według ciebie niedopuszczalne jest użycie określenie lekarz sportowy zamiast lekarz medycyny sportowej.
  • Odpowiedz
według ciebie niedopuszczalne jest użycie określenie lekarz sportowy


@jepetto: Ale ja tak nie napisałem nigdzie, to Twoja własna interpretacja moich wypowiedzi
  • Odpowiedz
Cytowany tekst...@Poemat:

Poemat 15 godz. temu0

Chyba, ze chodzi Ci ciagle o to, ze okreslono go "lekarz sportowy" zamiast "lekarz medycyny sportowej".

@DywanTv: Bingo
  • Odpowiedz