Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo dodać sobie minus.
Konto założyłem wczoraj o 22:00, wynik na godzinę 6:00.
Każda kobieta powyżej 6/10, dwie 9/10, jedna 10/10, jedna Pani chyba nie przeczytała opisu, bo ma napisane że "NO ONS/FWB.

Zrobiłem szybki test, czy dobra sylwetka pomaga w kontaktach z kobietami.
Oczywiście, wynik był wiadomy od początku(no może nie dla #przegryw bo przecież uważacie, że siłownia, dobra sylwetka nic nie daje xD).

Fotka moja, tylko jedno zdjęcie.

Taguje:
#przegryw
#mikrokoksy

Drugi tag, aby tylko Wam przypomnieć, że ćwiczycie dla samego siebie ale nie oznacza to, że nie macie mieć z tego powodu dodatkowych pozytywów.

Pozdrawiam cieplutko
Estetykatopodstawa - Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo d...

źródło: comment_1593497851XCcRFWyHYu74F2jmDY4rpc.jpg

Pobierz
  • 155
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@TrudnyMinus: błagam Cię xD, to było do przewidzenia, że to napiszę któryś z Was (a może w sumie was, bo nie mam szacunku do osób które nie chcą zmienić swojego życia, tylko chcą wegetować)
@Kasahara: xD Generalnie wstawiając zdjęcie z siłowni 90% kobiet które ćwiczy da lajka.
O dziwo, te wyglądające jak ćwiczące, pytają o wyniki w squat/deadlift, a nie na klatę xd
@Estetykatopodstawa:

Powiem tak wiadomo - ja tam wyglądem nie wyglądam sylwetką i morda zakolak 6/10. Ale od kiedy zacząłem robić +200 SQ/DL to naprawdę odzywa się wiele babek od młodych Karyn, przez spokojniejsze Julki, po Grażynki +40 lat. Wszystkie zagadają o pierdoły, same ćwiczenie, uśmiechają się i pierwsze mówią "cześć". Pewnie gdybym szukał raz dwa bym znalazł w tym środowisku.
@Estetykatopodstawa: Takie są fakty. Piszesz że szukasz kobiet do ruchania i podkreślasz że masz dużą fujarkę - no ciekawe dlaczego zainteresowało to kobiety - na pewno sylwetka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeżeli według ciebie zmiana życia polega na pójściu na siłownie to nie mamy o czym rozmawiać. Wśród przegrywów są nie tylko próżni malkontenci ale i też doskonale wyedukowani ludzie którzy wielokrotnie podejmowali próby zmiany swojego
Wśród przegrywów są nie tylko próżni malkontenci ale i też doskonale wyedukowani ludzie którzy wielokrotnie podejmowali próby zmiany swojego życia - na próżno.


@TrudnyMinus: Idealnie to podsumowałeś "podejmowali próby".
Ludzie którzy chodzą na siłownię też dzielą się na takich którzy maja dietę, treningi, liczą sumiennie kalorie i progresują
oraz na takich którzy walą w #!$%@? ze wszystkim i myślą, że samo się zrobi.
Przegryw to ten drugi, podejmuje próbę, ale nie