Wpis z mikrobloga

Ale niespodzianka. Mirabelka @slepauliczka poprosiła mnie o adres i wysłała mi paczkę, odebrałem, a tam... koszulka z Torunia :) Bardzo to miłe, dziękuję za prezent. Btw myślicie, że mogę chodzić w niej latem po Bydgoszczy? Xd A i oczekuj na ripostę z Perły Pułnocy!
Wrzucam rano to może nikt nie zauważy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bydgoszcz #torun #perlapulnocy
Zielonykubek - Ale niespodzianka. Mirabelka @slepauliczka poprosiła mnie o adres i wy...

źródło: comment_1611292654w3IXOQ6B083fZUlN6gANny.jpg

Pobierz
  • 37
@7aiLor: u nas w Perle Pułnocy od człowieka z Torunia gorszy jest jedynie człowiek z Fordonu.

Gdy wyjeżdżasz z Bydgoszcz przy stacji Bydgoszcz Wschód, to najpierw mijasz wysypisko Remondisu, później gigantyczny cmentarz i gdy pomyślisz, że już gorzej być nie może, to zaczyna się Fordon ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kaef_v2: tak mieszkańcy fordonu próbują odstraszyć innych od próby zamieszkania w tej pięknej okolicy. Zawsze się śmiałem
@7aiLor: kiedys normalnaa sprawa taka rywalizacja.miasto na miasto osiedle na osiedle nie ma w tym nic zlego zaloze soe ze jest tak na calym swiecie.w neapolu nie lubi sie mediolanczylow,holendrzy nie przepadaja za niemcami i tak dalej i tak dalej
kosa Bydgoszcz - Toruń to totalna żenada, każdego normalnego człowieka nie interesuje gdzie kto się urodził, ale fakt że w Toruniu od strony Bydgoszczy jest oczyszczalnia ścieków i smieszkują że to właśnie z Bydgoszczy śmierdzi xD


@7aiLor: bo nikogo normalnego to nie interesuje, co najwyżej jakieś śmieszki sobie z tego robią ¯\_(ツ)_/¯