Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ark00:

Albo zaburzenia gospodarki wodnej na poziomie elektrolitów / aldosteronu np. przez zbyt duże większenie podaży sodu albo np. nandrolony albo autoimmunologia albo układ limfatyczny. W moim przypadku ja spuchlem właśnie naturalnie redukując i prawie skończyło się szpitalem i musiałem codziennie mieć drenaż limfatyczny
W moim przypadku ja spuchlem właśnie naturalnie redukując i prawie skończyło się szpitalem i musiałem codziennie mieć drenaż limfatyczny


@Kasahara: ok, to będę brnął dalej, bo temat mnie interesuje a Ty jesteś specjalistą ;) ale generalnie pytanie do kogokolwiek kto zna się na temacie.

Czy sama redukcja, obniżenie kaloryki może/powoduje puchnięcie? Zakładam, że dzieje się to przy jakimś nienaturalnie niskim bf czy to nie reguła? Czy można tego jakoś uniknąć?
@Ark00: @Kasahara: Dziękuje za wyręczenie, odpowiedz na kolejne pytanie, każdy z Nas jest inny, mało kto będzie miał jakiekolwiek skutki uboczne redukując do 10% tkanki tłuszczowej. Moim zdaniem patologie mogą się pojawiać właśnie przy zejściu do 8-6%, przynajmniej u mnie wtedy zaczęło się wszystko psuć. :)
@Lewusx jak mój kolega zaczął tak puchnąć jak piszesz, to po kilku miesiącach się przekręcił, bo mu serce nie wytrzymało. Okazało się, że miał wrodzoną wadę serca.
@Lewusx: ludzie boją się tych sterydów a to tylko narzędzie do osiągnięcia celu. Przecież sterydy od lat są stosowane w medycynie. Ja gdyby nie sterydy bym już dawno nie żył, bo mam taką perfidną astmę, że na nią nic nie działa. Owszem mam inhalator, ale to #!$%@? daje. Zanim zacząłem brać sterydy właśnie w kierunku wyleczenia astmy to co rano budziłem się z takim kaszlem, jakbym wypalił dziesięć paczek fajek. A
@M-ever: A no właśnie, narzędzie które w brych rękach może tylko poprawić komfort życia, mam tutaj oczywiście trt, nie przygotowania do zawodów, czy tak jak u Ciebie pomoc w leczeniu choroby.

No i co do tycia, to jest jedna z wymówek mentalnych grubasków, przytyłem przez... leki steroidowe, tarczyce, geny... ;))
@Cephalopoda_Ammonoidea: Tak, wstając siku musiałem tą kroplówkę ciągnąć za sobą na takim jakby wieszaku, mega niewygodne i do tego czasami bolesne jak za mocno za wenflon pociągnąłem, te 7,5 litra poszło w 7 wstaniach do toalety z tego co pamietam, czyli litr szedł za każdym razem. :)