Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ciec_Malinowy: moim zdaniem jeśli będziesz korzystał z tachometru, stopera i jeśli prowadzisz aktywny tryb życia z dużą podatnością na zanurzanie zegarka (100m wr to naprawdę dużo na daily) to tak, jest wart swojej ceny. Jeśli nie będziesz z tego korzystał to ja bym się rozejrzał za czymś podobnym wizualnie ale tańszym. Poza ww bajerami ten model ma zwyczajny mechanizm kwarcowy na baterii, więc w praktyce bateryjkę trzeba będzie wymieniać.
@Ciec_Malinowy Mam tego: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-super-titanium-eco-drive-bm7470-17l?gclid=CjwKCAiAn5uOBhADEiwA_pZwcCnO-lkFy8M0A_1aLbRV7yZ9UQfZPKEyMLD6UUQhCLJBJDBdadPpwBoCE8gQAvD_BwE

Kupionego za 750 zł w promocji w 2020 r.

Z jednej strony jedyną funkcją jest kalendarz.

Z drugiej strony jakby spojrzeć ma:
-tytanową kopertę
-szafirowe szkiełko
-eco drive (solar)

Jeśli ci te dodatkowe tarcze potrzebne to warto. Jeśli nie to bym nie przepłacał, ale wiadomo że zegarek ma się przede wszystkim podobać, a nie być wyborem rozsądku
@nosacz_ninja: Mam chyba od trzech lat, prawie codziennie na ręku, czasem smartwatch go zastępuje. Żadnej ryski pomimo różnych sytuacji, bransoleta tez ciężko się rysuje, bateria non-stop pełna. I dość uniwersalny, bo założysz i do koszuli i do polo czy swetra. Ciężki, ale brałem świadomie.
@LuxikT Trochę tej wagi się boję. Tego Citizena mam bardzo lekkiego, praktycznie go nie czuć (tytan, pasek), a tutaj stal i bransoleta. Z drugiej strony bardzo ładne mają zegarki z tej serii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawa do przemyślenia, fajnie że tak się zgadało