Wpis z mikrobloga

Jakich masz przełożonych/managerów/team leaderów w pracy? Opisujcie takich co zarządzają zespołem 5 osób, jak i takich co całym działem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Fajni, spoko ludzie, piwko z nimi chętnie bym wypił, wydają się prywatnie w porządku
2. Znają się na pracy, ale prywatnie nie chciałbym mieć z nimi nic wspólnego - raczej się nie dogadamy
3. Agresywni, dominujący, chamscy - ukrywający się pod ładnym uśmiechem, ale tak naprawdę to twarde #!$%@?
4. Totalni psychopaci, alkoholicy, narkomani, agresywni - prywatnie myślę, że nie mieliby problemu, uderzyć żonę, kogoś pobić itp ale hamuje ich prawo

Pozdrówki ( ͜͡ʖ ͡€)

#praca #korposwiat #krakow ##praca (210) #korposwiat (88) #przegryw (79) #heheszki (65) #pytanie (57) #anonimowemirkowyznania (53) #januszex (48) #lodz #programista15k (45) #polska (42)
#pracbaza #sgh #big4 #warszawa #it #wroclaw #pracbaza (79) #praca (32) #korpo (15) #pracait (12) #programowanie (11) #anonimowemirkowyznania (9) #heheszki (8) #programista15k (8) #pytanie (8)
Zimny-jak-lod - Jakich masz przełożonych/managerów/team leaderów w pracy? Opisujcie t...

źródło: comment_1649596875pVbYPQ12G3d3QonEHqqnxO.jpg

Pobierz

Jakich masz przełożonych/managerów/team leaderów w pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • opcja 1 57.4% (175)
  • opcja 2 22.0% (67)
  • opcja 3 12.1% (37)
  • opcja 4 4.6% (14)
  • jeszcze inne- jaka? napisz w kom 3.9% (12)

Oddanych głosów: 305

  • 17
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: Generalnie to sama opcja 1 za wyjątkiem jednego gościa co na stanowisku zastępcy kierownika (za to kierownik ma pod sobą jakoś z góra 10 osób xd) ma tak wybujałe ego, że nie da się z nim absolutnie nigdy porozmawiać a jak zaczniesz argumentować, że nie ma racji to usłyszysz

to nie do mnie tak

jak Dario ze Ślepnąc od Świateł
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: teraz mam miłego gościa, ale w poprzedniej firmie, moja team leaderka to była taka #!$%@? #!$%@? #!$%@? szmata suka dziwka. Brzydka jak gówno a myślała że jest ładna. Manipulująca, mobingujaca #!$%@?. Niby sie uśmiecha a wbija szpile wykorzystując swoją pozycję. Gdy wychodziłem po 8 godzinach pracy z biura to lekceważący wzrok, uniesione brwi i tektu w stylu "aha, już idziesz? Yy no ok nie wszyscy muszą coś osiągnąć" glizda obślizgła
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: dużo bo były prowizje od wyników a #!$%@? akurat wykręcała dobre wyniki. Wiadomo że brała dla siebie najlepsze projekty oraz miała farta bo trafiła w hossę na rynku.
Zarządzała 3 osobami i zarabiała 10k brutto plus prowizje. Prowizji z 2-5k wyciągała
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: consulting (rekrutację). Dla innych też ale mniej. Ja jestem zawadiaką i mam swoje zdanie i ją to #!$%@? więc do mnie szczególnie taka była. Z kolei współpracowniczka była cicha szara mysza co nigdy się nie sprzeciwia i wszystko robi z zaciśniętymi zębami, więc miala lżej
  • Odpowiedz