Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko jak wezmę teraz kryształ to mnie zmiecie z planszy raczej ,przy tych lekach ,już i tak się odklejony czuje
albo tylko nieciekawe doznania będą ...w każdym bądź razie nie będe się dobrze czuł jestem pewien
czyli wniosek: trzeba odpuścić,poczekać na lepszą chwilę
ehhhhh
  • 19
@baton967: mi też głowę zaczął ryć jak depresja się pojawiła. Na początku kusiło strasznie, zdarzały się wpadki. Teraz już 1.5roku czysta i raczej bałabym się konsekwencji na drugi dzień po krysztale. Chyba tak mi jest dobrze. Czasami piwerko zarzucę i jest git. Choć rok nie piłam i też się da. Szkoda zdrowia na kryształy tak sądzę.
@baton967: moim zdaniem mi to pogłębiło stany lękowe oraz depresje-żałuje że sie tak bawiłam ALE co sie wybawiłam to moje. Teraz jak jestem tak długo na trzeźwo widzę, że można na trzeźwo też żyć z powodzeniem.
@baton967: ja po 3 energolach na hejnal myslalem ze umre bo mialem uderzenia ciepla na cale cialo odchodzace od swrca,rece mi sie trzesly i ciezko oddychalo i usnalem po 4h chodzenia w te i wewte a jak wstalem to wszystlp mokre bylo z potu jakby wiadro ktos wylal
Po 3 tygodniach mi przeszlo dopiero a po 2 poszedlem na sor to mi tylko osluchala serce i stwierdzils ze pracuje normalnie
Moze