Wpis z mikrobloga

@IronHeisenberg1939: Zależy co bierzesz pod uwagę mając na myśli czy warto. Ja mam sodastream od jakiegoś czasu i używam go raczej regularnie, zwłaszcza w ciepłe dni. Moim zdaniem urządzenie warte zakupu. Nie musisz nosić butelek z wodą, więc odchodzi Ci dźwiganie. Dodatkowo nie produkujesz tyle śmieci i nie musisz latać z nimi tak często do śmietnika.
Piję głównie wodę, ale napoje typu pepsi, pepsi light, jakieś mirindy czy 7upy zero też
  • Odpowiedz
@IronHeisenberg1939 używałem, mám od kilku lat i uważam za nieopłacalny. Pisałem już w jakimś wątku o tym. Drogie butle, słabnace nasycenie wody, konieczność schłodzenia wody w lodówce, jeżeli chcesz mieć naprawdę gazowaną wodę, lub uzywanie dużej ilości CO2. Jako ciekawostka, tak fajne, pouzywasz kilka miesięcy i odstawisz jak większość ludzi do kąta.
lepiej kup tańsza konkurencję, albo sodastream w promocji z kilkoma butelkami. Tylko w przypadku jeżeli masz smaczną kranówkę którą możesz
  • Odpowiedz
  • 0
@IronHeisenberg1939 a ja polecam, gazowana woda zawsze pod ręką, starcza mi na miesiąc a czasami na dłużej, ale syropów nigdy nie próbowałem. Kupiłem głównie przez oszczędność kasy na wodzie butelkowanej.
  • Odpowiedz