Wpis z mikrobloga

@Inveth czemu brednie, są badania na ten temat i jest udowodniony spadek testosteronu z wiekiem. Tam burneiki akurat bym nie słuchał, bo chłop szerszy niż wyższy, mówię o zdrowym podejściu jak np ma Pazura który nie wygląda przesadnie, tylko po prostu dobrze jak na swój wiek. No i z drugiej strony jego stać na takie kuracje, a 90% społeczeństwa nie. Ale ostracyzm zbyteczny.
@tymc tylko ze on nie spada w tak drastyczny sposób. Ostatnio widziałem gości na trt po 20 roku życia to się można za głowę złapać.
@Inveth sprawdź sobie badania ile mieli 20-30 latkowie zaraz po II WŚ czy tam w latach 60 XXw. a ile mają teraz. Poziom teścia spada w #!$%@? drastyczny sposób i niestety niedługo aby utrzymać sensowny poziom życia powyżej 40rż to wspomaganie TRT będzie jednym z kluczowych czynników
@Inveth no wiadomo, wiesz to dobre wytłumaczenie, a spada to biorę XD ogólnie #!$%@?, ja tam ćwiczę bez diety, na sucho dla siebie, żeby mieć sprawność ogólną. Wiadomo, że po 30 nie ma już progresow i wyglądu jak na studiach ale tragedii nie ma. A jak ktoś chce niech bierze, mnie to nie interesuje.
@peszmerd: testosteron napędza mężczyzn sto razy lepiej niż redbull. Po rozmowach z ludźmi, którzy w wieku 40+ biorą teścia, padają takie słowa jak "chce mi się" czy "mam siłę do". Wielu ludzi po 25 roku życia już zapomniało co to znaczy xd pan Cezary jest dorosły, jeśli bije teścia to jego sprawa