Wpis z mikrobloga

Poszedłem się przejść nocną porą i porozmyślać nad tym wszystkim, mam zaraz 22lvl a już tak bardzo nie chce mi się tego ciągnąć, odstaje od normalności, kiedyś myślałem, że chodzi tylko o wygląd, ale coraz bardziej do mnie dociera że jestem inny, psychika u mnie to jakaś szalona nora do której wpadła Alicja, żyje fantazjami, magią I legendami, normalny świat mnie już tylko #!$%@?*a i drażni
#przegryw #spierdotrip #samotnosc #psychologia #depresja
Bubakowski - Poszedłem się przejść nocną porą i porozmyślać nad tym wszystkim, mam za...

źródło: IMG_20230826_211813

Pobierz
  • 18
Jejku to dlaczego nic nie chcesz z tym zrobić? Żyjesz fantazją bo to jest twój mechanizm obronny, ucieczka z rzeczywistości, która wydaje ci się że cie przerasta. Jeżeli chcesz coś zmienić to idź do przychodni i spytaj się o terapię czy są dostępne na NFZ, jeżeli nie to chociaż pójdź do psychologa. Tam opowiesz swoją historię i spytasz się co powinieneś zrobić dalej. Może terapia i wtedy to pod konkretnym nurtem.
@Bubakowski: pójdź sobie na terapie na NFZ, zapewne będzie to psychodynamiczna, poczekasz kilka miesiecy/lat, terapeuta to bedzie pewnie świeżak po edukacji albo miernota co jest za słaba na swój gabinet, wyboru nie będziesz miał to weźmiesz to co jest, będzie gitówa.

Dostaniesz rady typu "wierzę, że gdy bedzie pan gotowy to znajdzie się druga połówka", naprawdę polecam (na moich terapiach 2 terapeutów nie wierzyło, że można nie mieć żadnych znajomych, stwierdzili,