Wpis z mikrobloga

143 193,95 - 21,12 = 143 172,83

Maraton Warszawski już się zbliża, już puka do mych drzwi. Pobiegłem go przywitać, z radości serce drży!

Zrobiłem se test przed MW - docelowo chciałbym go zezłomować na sub 3h, więc aby zyskać komfort psychiczny to planowałem zrobić dzisiaj połówkę w tempie 4:05. Wynik końcowy mnie zaskoczył, bo wyszło trochę szybciej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Uzyskany wynik daje mi nieziemski komfort psychiczny i znak, że jestem gotów na zezłomowanie królewskiego dystansu!

Z tego miejsca chciałbym podziękować mojej mamie, za to że mnie urodziła. Sobie, że zacząłem przygodę z bieganiem te dwa lata temu. @enteropeptydaza za wsparcie duchowe podczas biegu! ( ʖ̯)No i oczywiście Wam wszystkim, drodzy sztafeciarze, za to że jesteście i motywujecie!

FAJNIE ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
scorp02 - 143 193,95 - 21,12 = 143 172,83

Maraton Warszawski już się zbliża, już puk...

źródło: oki

Pobierz
  • 36
@scorp02: 3h powinno pyknąć spokojnie, jak nie przygrzeje na maratonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z doświadczenia doradzę, że jak na 17-21km będziesz się czuł dobrze to nie przyśpieszaj w #!$%@?ę, bo na 30km może być weryfikacja :D
via Android
  • 2
@aukolb Zaufam Twojemu doświadczeniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@enron To już moje drugie trójki. Zajebiste są, w dodatku mój ulubiony wariant kolorystyczny :D W 'starych' N3 mam już 800km i dalej dobrze się w nich biega. Jak dla mnie but do wszystkiego, tak samo jak i Novablasty dwójki!
  • 6
@ryangiggs11: To są ASICS Novablast 3. Od ASICSa polecam Novablasty 2 lub właśnie trójki. Dwójki są sporo tańsze, a oferują prawie to samo co trójki. https://outlet.asics.com/pl/pl-pl/ Na outlecie asicsa można w ładnej cenie dwójki znaleźć, naprawdę polecam. No ale wiadomo, mi takie buty pasują, a może Tobie nie będą się podobać. Ciężko powiedzieć, dopóki sam nie sprawdzisz :)

@abc3 O kurrr, lipa :< Myślałeś o novablastach 2? Na outlecie za 310