Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że jednym z postulatów w tzw."lewicowych" kręgach jest cesarka na życzenie?

Tymczasem w Polsce już teraz w niektórych województwach 50% ciąż kończy się cesarką, a wg WHO ten wskaźnik powinien oscylować w granicach 10-15%.

p0lki są tak roszczeniowe i leniwe, że nawet im się normalnie rodzić nie chce...

#p0lka #zdrowie #ciaza
miku555 - Czy wiecie, że jednym z postulatów w tzw."lewicowych" kręgach jest cesarka ...

źródło: dee75627-4890-4d67-bee5-795e2fb9f84a

Pobierz
  • 124
o porodach w wodzie etc to w tym kraju możesz #!$%@? zapomnieć,


@Hylfnur: chyba, ze rodzisz w jakims pdkarpackim zadupiu, czy gdzies na wsi na podlasiu.
Normalnie przed porodem wybierasz sobie szpial, idziesz i ogladasz jak tam wyglada, przygotowujesz plan porodu i wybierasz co chcesz, a czego nie. Wyobraz sobie masz do wyboru, czy chcesz naciecie, czy nie etc.
Nie wiem skad te wszystkie doswiadczenia, to chyba jakichs nieogarnietych wiejskich karyn,
@Wszystko_albo_nic: XD widać pan teoretyk co w dupie był gówno widział i powtarza coś co przeczytał w internecie
praktyka pokazuje co innego, ale to trzeba się z nią zetknąć, w czym przeszkadza siedzenie w piwnicy

są szpitale jak ten w oleśnicy do którego pół Polski #!$%@? by rodzić, dlatego że jest to #!$%@? wyjątek w całym systemie
@Wszystko_albo_nic: Wiem o pokojach rodzinnych, porodach w wodzie, osobach towarzyszących o opłacie za położną lub o douli. Wiem, też o tym, że można zapłacić za planowane cc lub dostać kwitek od psychiatry za 200 zł na cc.
Wiem, że można wybrać szpital... Wolę posłuchać historii koleżanek, które wydarzyły się naprawdę. Mogę sobie wybrać szpital z bajki za wszystko zapłacić a rzeczywistość może być inna. Nie zaplanujesz wszystkiego na 100%.
no napewno ktos z Krakowa pojedzie, zeby rodzic w Olesnicy XD

Pewnie, nie wiedza, gdzie to zadupie jest na map


@Wszystko_albo_nic: no właśnie udowodniłeś że koło kobiety w ciąży nawet nie stałeś xD w Oleśnicy położnictwo jest na topowym poziomie, to jest szpital który ogarnia patrologię ciąży i wszystkie trudne przypadki które są zbyt wymagające dla "zwykłych" szpitali, oprócz tego normalne ciąże też bardzo dobrze prowadzi i raczej kobiety nawet z
żadne fundacje rodzić po ludzku czy ranking szpitali położniczych nie byłby potrzebny


@Hylfnur: haha. Rodzic po ludzku, to juz bylo jak moje dzieci sie rodzily. Mielismy pokoj osobny do porodow rodzinnych, wanne z jacuzi i to w normalnym szpitalu nie w Olesnicy.
A teraz kolejne pokolenie z mojej rodziny przyjmuje nowe dzieci i rodza poza Olesnica.
Szkoda slow....
To jest odpowiedź na Twoją wizję czy coś tam zaplanowane z porodem na 100%. Ja tylko odpowiedziałam ;)


@Neko-chan51: nie boj sie, wszystko bedzie dobrze.
Porod, to dopiero poczatek nieznanego.
Polecam przejsc przez te wszyskie etapy - naprawde ekscytujaca przygoda z wieloma nieoczekiwanymi zwrotami akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miku555: Niestworzone historie o cc, ja mialam I nie zaluje. Nastepnego dnia chodzilam, brak problemow z rozcietym kroczem/rozerwanym odbytem. Po 2l blizny prawie nie widac (blada i ciensza niz nitka). Nigdy tez nie slyszalam o tym, zeby dziecko po planowym cc bylo niepelnosprawne przez niedotlenienie a szczegolnie w PL wciaz jest wiele zaniedban w tej kwestii,(odwlekanie ratunkowego cc do momentu, gdy jest juz za pozno).