Wpis z mikrobloga

Mirasy poważny temat.
Jak powiedzieć komuś na siłowni, że #!$%@? od niego potem niemiłosiernie xD
Widuje i czuje tego chlopa od początku tego roku na siłce, cały czas w tych samych ciuchach. Myślałem, że to ja jestem #!$%@? ale różowa, która chodzi w innych godzinach też spotkała tego typa I miała takie same wrażenia. Czuć smród na całym piętrze. Ktoś miał taką sytuację? Co powiedzieć? Przepraszam ale śmierdzi od Ciebie strasznie, czy mógłbyś częściej prać ubrania? XD

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 12
@Yakuza123 miałem takiego młotka kiedyś, chodziłem prawie codziennie na jedną siłkę z 10 lat temu i wpadał tam taki ulaniec co prał chyba raz na turnus swoje lachy. Poza tym że raz na bieżni mało pawia nie puściłem… serio musiałem zejść, bo miałem odruch wymiotny, jak klocek rozgrzewkę na orbitreku obok robił. Koleś był dwa razy większy i z ryja nie wyglądał na kogoś kto coś dłuższego niż instrukcja stosowania Gainera w
@Yakuza123: Idź z tym na recepcje albo do właściciela. U mnie na takiej małej kameralnej siłce jak ludzie się zaczeli skarżyć na takiego jednego śmierdziela właścicielowi to zrobił z nim porządek i już nam nie zatruwa życia swoimi aromatami