Wpis z mikrobloga

Pali się u nas w robocie, trzeba trochę się spiąć żeby dowieźć tematy do końca, no cóż takie życie. Kolega (dość istotny) nie pojawił się dziś w pracy. Zapytałem kierownika co się stało, powiedział że ten kolega wziął NŻ. Myślę żę coś sie stało, może przyjdzie po południu czy coś, próbowałem się do niego dodzwonić. Co się okazało? Chłop pojechał gdzieś w tatry czy inne doliny pospacerować xD. Dorosły chłop, ojciec i mąż a takie rzeczy odpierdziela xD A potem sie dziwicie skąd się takie janusze biorą, kamerka w kiblu czy coś.
#bekazpodludzi #pracbaza #pracait #programista15k #korposwiat
  • 123
@thorgoth: nie wiem, w jakim januszeksie pracujesz, ale domyślam się, że w Radomiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i akurat w twoim januszeksie marzec jest miesiącem przestoju, wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@murdoc: jak twój bonos lub podwyżka wynoszą 500 zł to raczej pracodawca nisko ceni twoją wartość rynkową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@francoisinho: No ale przecież to jest oczywiste że jeżeli interesuje mnie tylko moja stała wypłata to dobieram prace tak bym był z niej usatysfakcjonowany. Dalej nie rozumiem podejścia poświęcania się dla firmy za 20% premii, nawet zarabiając te 100-200tyś netto miesięcznie to te 20% extra nic nie zmienia.
@francoisinho w poważnych firmach, pracownicy jako zespół dostają odpowiednie podwyżki a później indywidualnie w ciągu roku ale to trzeba być takim pracownikiem to byś wiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)
@thorgoth: prawda jest dla ciebie bolesna jak widzę, ale mam to totalnie gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@UlaniecPopapraniec: obstawiam, że nawet 100 tysięcy brutto rocznie nie masz, więc o czym my mówimy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Arean9: nigdy nie słyszałem o podwyżce dla zespołu xD wydajecie ją na kawę i paluszki? xD widać, że temat podwyżek jest ci totalnie obcy xD
@francoisinho właśnie pokazałeś że jesteś jakimś ignorantem i co najwyżej pracujesz w jakimś kołchozie ale z łaski swojej wyjawię ci sekret bo widzę że nie ogarniasz. Okresowa podwyżka dla całego zespołu czyli uważaj bo się pogubisz, podwyżka dla wszystkich taka sama np. 1000zl netto a później następują podwyżki indywidualne zależne nie od zaangażowania ale od umiejętności i rozwoju w firmę, projekt itd, bo co z tego że taki np. ty będzie #!$%@?ć