Wpis z mikrobloga

107 437,44 - 21,29 = 107 416,15

Co to był za wyścig ludzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Celowałem w życiówke, ale nie spodziewałem się, że poprawie ją o ponad 2min względem ostatniego startu w Wiązownej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Organizacja super, trasa ekstra, kibice mega, pogoda na zamówienie! Czego chcieć więcej ()

Od początku do końca szedłem równym tempem po za podbiegiem na Most Gdański, gdzie w głównej mierze miałem strate kilku sekund z tego względu, że było tłoczno po picie ¯(ツ)

Na 20km zobaczyłem moją rodzinę i przyjaciół więc ostatni kilometr jeszcze przygazowałem. To był najlepszy bieg ever ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gratulacje dla wszystkich finisherów, dzięki @Grzegiii za zbicie piony i jeszcze raz gratulacje!

Następny przystanek Kraków i mam nadzieję, że do zobaczenia z @enteropeptydaza , @enron oraz @scorp02

()

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
randall - 107 437,44 - 21,29 = 107 416,15

Co to był za wyścig ludzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Cel...

źródło: IMG_3024

Pobierz
  • 17
Organizacja super, trasa ekstra, kibice mega, pogoda na zamówienie! Czego chcieć więcej ()


@randall: Jak to czego? Krakowskiego półmaratonu Marzanny, który zaczynał się w rzęsistym deszczu, po drodze wyszło Słońce i ludzie zaczęli się przez ten upał w biegu rozbierać, cały czas był porywisty wiatr a na finiszu jeszcze Pani Wiosna #!$%@?ła gradem xD

(Nie byłem, obserwowałem jedynie)