Wpis z mikrobloga

W Katowicach największy opozycyjny kandydat na prezydenta, namaszczony przez m.in. Zandberga, Hołownie i Gramatykę wojownik o wolność znęcał się nad żoną i dzieckiem, zrobił awanturę po pijaku, rozbił jej telefon, pogryzł policjanta i spędził dwa dni na dołku. Tym samym pogrążył szanse katowickiej opozycji na jakikolwiek dobry wynik wyborczy.

#neuropa #4konserwy #wybory #katowice #slask #bekazpodludzi
MackaCthulhu - W Katowicach największy opozycyjny kandydat na prezydenta, namaszczony...

źródło: temp_file7761140094947183618

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Deba: Strasznie ubarwia to, że opisuje nagranie. A typ to niezły dzban co się nachlał, zrobił awanturę i szarpanki z policją. Jeszcze dostanie wyrok.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Przed samymi wyborami taka sytuacja... I ten gość krzyczący w tle "Będę zeznawał przeciwko Tobie, będziesz siedział". Po tym co czytałem i po tym co zobaczyłem osobiście stwierdzam, że to wygląd na niezłą ustawkę w formie zemsty...
  • Odpowiedz
  • 0
@Peter_Mountain to jego ojciec krzyczy z tego co zrozumiałem. Jak go powalają, to krzyczy tato. Raczej chciał po prostu go uspokoić i zniechęcić do szarpanki z policją. Natomiast to, że przed wyborami, to faktycznie podejrzane. Czytałem trochę komentarzy w necie - wiadomo, mogą być to jakieś pierdoły - że od 2018 to już trwa. Może ktoś zdobył haka i zdecydował się go wykorzystać przed wyborami.
  • Odpowiedz