Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szury z tagu #ufo wstawiają filmiki jakiegoś sepleniącego schizofrenika o tym , że ktoś coś mówił i to jest dowód na to , że odwiedzają nas kosmici xDDD. Teraz na facebook pojawiają mi sie filmy o ufo innego szura #ator widzę, że modzie to teraz straszy kosmitami z jakims zakolakiem. Bójcie się szury #straszne #bojesie kosmici po was przyjdą z bazy na księżycu , ufo to straszne sowy, zaraz ujawnienie, już za chwile, a nie Grusch to też schizofrenik i już pewnie siedzi na oddziale zamkniętym xD
#teoriespiskowe #bekazszura



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szury z tagu  #ufo wstawiają filmiki  jakiego...

źródło: ufoszur

Pobierz
  • 8
@mirko_anonim: u tego "sepleniącego schizofrenika" oglądałem kilka filmów o Biblii, te filmy są wyraźnie robione pod tezę, bo sam czytałem i zweryfikowałem część z tego co on gadał, moim zdaniem to co on tam gada jest naciągane jak plandeka na żuku. Domyślam się że innej jego filmy zawierają informacje o podobnej jakości xD
@AAAAAPsik wiadomo że nie wszystko ale np. Odcinek o spotkaniu na górze Synaj widać że ten odcinek jest robiony pod tezę bo opis z księgi wyjścia to jedyny opis tego wydażenia, który można podciągnąć pod tezę o kosmitach
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Bójcie się szury #straszne #bojesie kosmici po was przyjdą z bazy na księżycu


Nie boje się, w śmietniku śpię, przyleci ufo, zabierze mnie! XD

Ostatnio na kanalie ufo historie było o człowieku ćmie… xD to już się serio do Choroszczy kwalifikuje.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej