Wpis z mikrobloga

@JesteMlodyGzGdyni:

chce dla mnie dobrze


Chce się dorobić na Twoim zdrowiu lub postowaniu przemiany i wydymać Cię jak JP2 4 latkę. Po rozpisaniu cyklu powie, że przypadkiem on lub jego kolega szwagra ma dobry i zaufany towar i będzie Cię #!$%@?ł nie tylko na prowadzenie, ale i na marżę ze sprzedaży tego co mu nie schodzi pod ladą. Jak coś się #!$%@? to będzie pierwszym, który #!$%@? i powie, ze to
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni: jeżeli nie jesteś w 100% przekonany, że chcesz przejść na ciemną stronę mocy, to nie jest to dla Ciebie. Bo to wiąże się ze również ze 100% poświęcenia dla sportu. Jeżeli trener wychodzi z taką inicjatywą, a nie Ty, to jest to bardzo nie w porządku z jego strony...
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni na sucho to i trawa nie urosnie, jak chcesz wyników to musisz spróbować, ale z głową - pelne badania przed i po.
Nie sraj się z leszczami co to nigdy nic nie robili, a mają najwięcej do gadania.
  • Odpowiedz
@EvilRogue: a jest wgl sens skoro nie zamierzam całe zycie walić towaru? bo chyba to jest tak że jak np zrobie dobrą forme na towarze a potem odstawię to i tak wszystko spadnie do tego co było wcześniej? jakby to było tak że mi zostanie chociaż z 50% tego co wyrobiłem na cyklu to byłoby git..
  • Odpowiedz