Wpis z mikrobloga

Lekko nadciągnąłem cycek, do poniedziałku powinno być dobrze, jednak chyba jestem skazany na close grip i wiele z tym nie da się zrobić. Trzeba sie podleczyć. Swoją drogą niedługo pies kolegi wujka będzie badał środki Androxenu i wrzuci je na wykop, bo wiele osób po Boomie coś szuka. A ptaszki przebijające się przez mlecze mówią, że na telegramie @AndroxenTeam z kodem JACK RABBIT coś taniej.

Dziwna ta wiosna

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #sterydy #peptydy #doping
Kasahara - Lekko nadciągnąłem cycek, do poniedziałku powinno być dobrze, jednak chyba...

źródło: 2024-04-25 12.41.52

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Pechpechpech najpewniej bardzo lekki deficyt kaloryczny. Ale to lepiej jakbyś sobie wziął trenera który by Ci to ogarnal wszystko, bo to jest trochę wróżenie z fusów. Bo równie dobrze możesz potrzebować masy, jak np mieścisz się w bmi ale jesteś blisko niedowagi.
@Kasahara i @Lewusx prowadzą ludzi. Podbij do któregoś z nich to zrobią z Ciebie dzika.
  • Odpowiedz
@Kasahara: i ty piszesz (całkiem często), że nie polecasz nikomu brania sterydów i innego gówna. No i w sumie nie, ty tylko mrugasz znacząco i dajesz rabaty.

Brak słów
  • Odpowiedz
  • 10
@gorobei:

To nie jest mój wymysł, tylko pokazują badania, że edukacja pomaga w tak zwanej redukcji szkód (badania dotyczące narkomanii). Ja mówię realnie o skutkach ubocznych, wiele osób odstraszyłem od tematu. Natomiast jak ktoś chce brać to i tak weźmie; wtedy kolejną redukcją szkód jest to, ze ma coś przebadanego lub nie spotyka się bezpośrednio w ciemnej ulicy z dilerem, co ma mu do zaoferowana dodatkowo inne używki.

Nie mam też
  • Odpowiedz
  • 1
@ForTheEvulz:

No tu Ci odpowiem

- W 90 % procentach strata kasy, bo ludzie używają go na coś co nie ma prawa pomóc. To jest dobre na super swieże urazy tylko moim zdaniem, na takie naderwania i tak dalej. Jeśli komuś coś ciągnie się od dłuzszego czasu to nie pomoże
  • Odpowiedz