Wpis z mikrobloga

96 278,00 - 4,30 - 1,60 - 21,10 = 96 251,00

Białystok Półmaraton + rozgrzewka oraz Bieg Śniadaniowy z soboty.

Ależ wspaniały bieg! Jestem oczarowany - Ogrody Pałacu Branickich + morze biegaczy = magia! Pogoda top, kibice top (@neufrin - dziękuję za zbita piątkę przed, wsparcie na końcówce i kozak zdjęcia - chłop biegowo topka ale jako kibic równie wysoki poziom!).

Świetna strefa finiszera (babka ziemniaczana na mecie <3). Wczoraj piękny nocny bieg na 5k gdzie zdarłem gardło kibicując na finiszu - ależ ludzie odpalali ogień!

Dziś skończyło się 1:36:03 - życiówki nie ma ale cieszy że wygrałem z kryzysem na 17-18 km (w sumie to tam chyba straciłem szansę na życiówkę) i dużo lepszy bieg niż w Poznaniu! Trochę oszukiwał PacePro ale to chyba z uwagi na niedokładna trasę. Była siła na finisz - morze kibiców, rynek, Queen - niosło! Jest spory niedosyt bo 20-25 sekund było do urwania ale cóż! Trzeba przygotować się na Wrocław!

#bialystok - dziękuję za gościnę, piękne macie miasto! Bardzo chętnie wrócę i będę polecał!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
Grzegiii - 96 278,00 - 4,30 - 1,60 - 21,10 = 96 251,00

Białystok Półmaraton + rozgrz...

źródło: 2526a76079d7618dd4928bb9b7e2771802c034924c6fd98a4fbf31a1441495f1-1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Grzegiii gratulacje miras, byłeś o włos szybszy i pewnie się minęliśmy, szkoda że posta w piątek nie napisałem posta, można by jakieś piwko zrobic( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do organizacji biegu to sama prawda
  • Odpowiedz
@Grzegiii: Gratki! Białystok miło wspominam. Co do PacePro to z trasą można się przejechać (dwa razy mnie wydymał). Już lepiej ustawić czas docelowy bez trasy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@randall tak, tylko z trasą można zmodyfikować pod profil. Tu problemem była narysowana przez kogoś trasa którą miała 21.5 (dostosowałem czas docelowy) ale chyba rozjazd trasy był miejscami za duży.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chmuradin no właśnie wciąż się zastanawiam dlaczego - ale jakby hamulec zaciągnięty. Z 2 km wcześniej wciągnąłem ostatni żel, jeszcze na tej bramie gdzie były cheerleaderki to pełna zabawunia i moc w nogach i nagle ten 17 km - kurła, co jest? XD
  • Odpowiedz