Wpis z mikrobloga

Przecież po okresie początkowej adaptacji systemu nerwowego, to później aby zwiększyć siłę to musisz rozwinąć mięśnie.


@Karol191: Co nazywasz początkową adaptacją? Przecież zwiększanie siły to własnie adaptacja systemu nerwowego, a objetosć mieśnia to tylko jeden z elementow
Juz mnie banują gnoje. Pomyslec, ze wystarczylo napsiac raz z innego konta, zeby odpowiedziec komus w temacie, gdzie ktos mnie zablokwal i tak sie ciagnie. Od tego czasu ze 20 kont poszło

@beefislife: Przeciez, zeby mięśnie rosły trzeba je zmęczyć i muszą mieć regeneracje. Naprawde sądzisz, ze ćwicząc kilka razy dziennie, po 2 powtorzenia, mięśnie będą rosły?
Przecież po okresie początkowej adaptacji systemu nerwowego, to później aby zwiększyć siłę to musisz rozwinąć mięśnie


@Karol191: Siłe zwiększa sie w szczegolności przez adaptacje systemu nerwowego, a nie pompowanie mięśni, to tylko jeden z elementow.
@beefislife: Przeciez, to co napsiales, to głupota, nie kazdy plan zwiekszy siłę i jednoczesnie miesnie, wiem to z doswiadczenia, bo cwicze juz ponad rok i jakos cały czas mam problem z tymi podciagnieciami. Dlatego pytam o trening na zwiększenie liczby powtorzen/siłe
@asparow: smarowanie gwintów zawsze pomaga. początkowo będziesz się podciągać kilka razy i rzeczywiście, tutaj mięśni możesz zbudować mało, bez dużej liczby serii. mimo wszystko z czasem, po paru tygodniach będziesz się podciągać więcej razy i mięśnie też ci dojdą.