Wpis z mikrobloga

Teraz trochę wysnułem jednak teorię, że za ddosowaniem może stać...... Daniel Magical.
Dlaczego?

Pamiętacie jaka była posucha w pewnym momencie na Danielu Magicalu? Był taki weekend gdzie Mahonek zbierał więcej widzów od niego. Mógł się poczuć zazdrosny.

Mahonek powiedział, że ktoś pisał do niego żeby zmienił godziny nadawania streamów bo zabiera mu widownię.
Zastanówmy się czyja widownia jest znacząca na tych streamach? Dzieciaków, którzy nawet nie mają jak wysyłać donejtów a jak wyślą to po 1 złotówce? Przecież dużą cześć na streamach Daniela i Mahonka stanowią wykopki. W tym wykopki, którzy wysyłają sporo hajsu w donejtach jak np. Unko. Poza tym wydaje mi się, że "elektorat" Mahonka i Magicala jest dużo bardziej zbieżny niż jakiegoś Rafatusa a Mahonka.

Dodatkowo ostatnie relacje Mahonka z Magicalem są chłodne. Każdy kto obserwuje obu ten widzi, że coś nie gra. Daniel coś się obraża, że Mahonek nie przyjeżdża. Mahonek kąsa w Daniela, dziewczynę Daniela i Łukasza.

Kto uważa, że może być coś na rzeczy?

#mahonek #danielmagical #teoriezdupy
toporek1234 - Teraz trochę wysnułem jednak teorię, że za ddosowaniem może stać...... ...

źródło: comment_kg4xIMdAExVfNFTKyG9kqydwTlocAqke.jpg

Pobierz
  • 10