Wpis z mikrobloga

Nie robię sobie fotek, bo mam wrażenie, ze nic sie nie zmienia (no bo człowiek nie widzi jak codziennie). Dziś sobie zrobiłem w kiblu i dotnę aż za mocno xD bardziej się teraz już stresuję nabiciem, aby choć trochę to spuchło i mięsnie się napełniły glikogenem xD. Redukcja weszła za motzno. Nawet się zastanawiam czy nie zmniejszyć deficytu lub aktywności.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 27
@urak666:

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
@Re-volt: mam plana jeść ad libitum. Nie zamierzam liczyć makro/kcal. Nie zależy mi na podtrzymaniu formy,. Nie będę chciał do niej wrócić, nie chce też nadrabiać aktywności jedzenia. Będę patrzył tylko aby rozwijać się siłowo obojętnie czy 10 czy 25 % BF - będzie tyle ile się zrobi. Chciałem tylko sobie i przyszłym potencjalnym klientom pokazać, że nawet zaczynajac w późnym wieku, bedąc w dupie wszystko się da aby wyglądać jak
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!!...


@Kasahara: No i kumasz o co chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie będę chciał do niej wrócić, nie chce też nadrabiać aktywności jedzenia. Będę patrzył tylko aby rozwijać się siłowo obojętnie czy 10 czy 25 % BF


Heheh ale uważaj. Kilka osób przestrzegałem przed tym. Ale oni popadli w wir zdobywania coraz to większej SIŁY (może
@IntruderXXL:

Tyle że oni nie mogli pojąć że albo "zabijasz się" na każdym treningu


- Ile masz serii do zrobienia?
- Wszystkie

lub

- Na ile powtórzeń robisz
- Tyle ile się da

I ludzie myślą, ze trolluje lub robię im "złośliwość" taką odpowiedzą xD. A ja czasem po prostu mam natchnienie w danym dniu i robię 10 serii czegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiesz co jest
przy tym stękając jakby mieli rodzić na tym 40 % maksa to aż śmieszno.


@Kasahara: Też nie wiem o co z tym chodzi, rozumiem stękanie, darcie się przy naprawdę ciężkich siadach/mc/klacie szczególnie 1rm. Ale nie przy jakiś śmiesznych ciężarach i to jeszcze na izolacjach. Sam nie raz widziałem na siłowniach ludzi którzy potrzebowali pomocy do podania sztangielek do wyciskania, następnie darli się wniebogłosy a na końcu rzucali sztangielkami o podłogę... a
@Kasahara ja bym chciał dociąć, zrzuciłem trochę sadełka i siła została ale ostatnio waga stoi bo czasu na dodatkowa aktywność nie mam a z jedzenia nie chce rezygnować :(
@t_Bx ja przy niczym nie stękam, nawet przy martwych i przysiadach, raczej jestem cicho tylko czasem ciężary są głośno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kupiłem sobie dzisiaj sok z buraków, zobaczymy w poniedziałek jaka pompa po tym. Jeszcze kakao decomorreno wleci bo podobno też działa ()
Dziś sobie zrobiłem w kiblu i dotnę aż za mocno xD


@Kasahara: no #!$%@? zajebiście. Jak cel osiągniesz szybciej to chyba lepiej.
Chyba, że masz zawody i możesz sie przestrzelić z formą, ale jeżeli nie, to chyba dobrze, że szybciej dotniesz.
Nabić sie zdążysz, to może trwać tydzień, nie musi dwa dni.

Jak %bf? i ile jeszcze zostało do cięcia? ile tygodni jeszcze, 7?
@151346136: aktualnie 10-12 % BF (kostki zaczyna być widać w świetle dziennym, krawiecki jest) a jeszcze 6-7 tygodni, umówiłem po prostu znajomą z aparatem na koniec czerwca, to się przemeczę (nie pro sesja, a bardziej dla beki - może jakieś różowe hantelki zorganizuje).