Wpis z mikrobloga

Wiele osób pyta tu często - co do nauki, co na koncentracje. Zazwyczaj szukają one gotowej mieszanki, które są zazwyczaj bardzo słabe (choć Game Over i Brain Fuel od Apollo są ok), a najlepiej czegoś w proszku. Akurat zauważyłem fajną formułę w sklepie

Brainwash od Controlled Labs (Ci od Orange Triad)

- ALCAR
- Tyrozyna
- Alpha GPC
- Teanina
- Kofeina
- Hupercyna
- Fostatydyloseryna
- Bacopa Monnieri
- Lion's Mane
- Teobromina

Aż sam sobie wezmę na testy

Z BORSUK05 - macie 7 % taniej na http://muscle-zone.pl ʕʔ

(oczywiście ZAWSZE taniej będzie kupić każdy składnik oddzielnie, jeśli ktoś chce mieć zapasy na długo i lubi łykać kilkanaście tabsów)

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #nootropy #fullborsukworkout
Kasahara - Wiele osób pyta tu często - co do nauki, co na koncentracje. Zazwyczaj szu...

źródło: comment_VWXdwn2UH3PEcwFLqihChPjKXEM8RaJk.jpg

Pobierz
  • 32
@Rymbaba: Na działające rzeczy na dopaminę zazwyczaj łapie się szybką adaptacje - kofeinę, na te działające na acetylocholinę o wiele wolniej (hupercyna, gpc) ale i tak ja zalecam używanie takich rzeczy doraźnie, a nie na zasadzie codziennej suplementacji
@kimikini: adderall nie jest przepisywany przez lekarz w polsce z tego co czytalem i musialby zostac sprowadzony, wiec moze tez przez to jest malo popularny na czarnym rynku (ale nie wiem).