Wpis z mikrobloga

Nowa joszka wjechała #mirkokoksy
Jedna kapsa niszczy każda inna dostepna na rynku
Tam siedzi niby 5mg tylko ale to jest prawdziwe 5mg
jak ktos zjadł tyle dobrej joszki to wie jaka robote robi 5mg
I nawet nie porównujcie tego do jakiegos t5 XDDDDD
#dieta #suplementy #silownia #kulturystyka
#chudnijzwykopem #redukcja #odchudzanie
#mirkokoksy #yohimbine #johimbina
talarzon - Nowa joszka wjechała #mirkokoksy
Jedna kapsa niszczy każda inna dostepna ...

źródło: comment_904aFIUpxYDAW4wDWP5WOiAboLV1JsO7.jpg

Pobierz
  • 35
@talarzon
Nie jadłem :D narazie z joszek to szamalem Palmas, WXN (w Simple Burnerze) i w proszku od niejakiego Hrumaka z alledrogo. Palmasa 30mg nie poczulem, tej od Hrumaka nawet 40mg tez nie poczulem. W Simple Burnerze ciezko stwierdzic, bo sa w nim poza joha inne skladniki aktywne :D
Moze przetestuje za jakis czas tą :D
@talarzon: ja pełno rzeczy jadłem ze stymulantów i na mnie nic kompletnie nie działa w strefie "odczuwalnej".

Nawet jakbym wział na raz 1 g kofeiny, 50 mg yohy + tussi to nawet bym nie czuł, ze coś brałem. Nawet jak nie ćwiczyłem na siłowni to kumple dawali mi rzeczy na geranium jak były legalne i również zero efektu gdzie oni biegali po ścianch. Strasznie szybko metabolizuje takie rzeczy i to nie
tylocholiny na mnie działa super - alpha gpc, hupercyna, ace


@Kasahara: Własnie musze spróbować bo BigMotherfucker mowił że fajne ale on jest ambasadorem muslezone wiec tak srednio ufam XDDD
@Kasahara: Na pewno masz legitny towar? Bo już takich co nic na nich nie działa widziałem i a potem był problem xD Bo swego czasu to jak nie wiedziałeś gdzie uderzyć to wyjebki się dostawało. Natomiast co to znaczy 50mg yohy? czyste 99% czy jakieś standaryzowane ekstraktogówno z supli?