Wpis z mikrobloga

Pochwalę się. W końcu udaje mi się dopinać wszelkie rzeczy, aby na 100 % zająć się pomaganiem innym jako dietetyk. Z rzeczy, które udało mi się ogarnąć so far

- Lokal pod prowadzenie działalności. W końcu jakieś miejsce z ciszą, gdzie bez problemu będę mógł pracować jak i nagrywać filmy. Pomieszczenie nie duże, ale ma fajny przestrzał okno z odpowiedniej strony i miejsce na biurko, tak, że będę mógł mieć ciągle rozstawiony również sprzęt do nagrywania.
- Ogarnięcie wszystkiego prawnie, PKWD dodane, jedyne co mnie czeka to jeszcze kasa fiskalna po przekroczeniu pewnej kwoty, ale mus to mus
- Kilku redaktorów z mojej obecnej firmy, którą prowadzę pomaga mi dokończyć stronę internetową
- Jedyne co mi trzeba to dokupić jakieś krzesło, drugi monitor - bo w biura przeniosę iMaca, a w domu zostawię MacBooka Pro - i aby rodzina się nie męczyła to będzie on stacją roboczą podpięta do monitora. Tu jak ktoś się zna na monitorach to może mi pomóc na priv, bo z USB-C mi potrzebny
- Sesja zdjęciowa za dwa dni i właściwie mam już #!$%@? nawet jak się przestrzeliłem z formą bo mam fajne swoje fotki z porównaniami w razie czego

Cieszę się niezwykle, że prawdopodobnie będę mógł po raz kolejny robić to co lubię/kocham. Ci co się interesują to wiedzą, że od 7 lat prowadzę inną firmę portal o grach komputerowych i sprzęcie, na szczęście od 2-3 lat na tyle on zarabia, że mogłem sobie pozwolić na rozwinięcie kolejnej pasji i przygotowanie się do tego, aby móc świadczyć takowe usługi.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 60
  • Odpowiedz
@Kasahara: masz kable dp na usb c. Sam z takiego korzystam i masz wielki wybor, bo z usb c nadal brak wyboru a szkoda, bo jednocześnie ladowalby laptopa
  • Odpowiedz