Wpis z mikrobloga

Cześć.
Nie spodziewałem się, że tak wielu użytkowników podejdzie pozytywnie do mojego projektu. Udało mi się nawiązać pierwsze dialogi, osiągnąłem pierwsze - małe - sukcesy. Kto wie, może uzbieram na tyle dużo "materiałów"... i uda mi się napisać książkę? Trzeba żyć marzeniami :)
Ciągle poszukuje kolejnych dobrych duszyczek, które pomogą mi rozwijać projekt. Pomożecie?

Chciałbym porozmawiać z wami o waszych wierzeniach, o Bogu i śmierci. Zacytuje samego siebie:
"Zbiorę kilkaset ludzi, którzy odpowiedzą mi na pytania egzystencjalne; chciałbym wejść z nimi w dialog i wyciągnąć jak najwięcej. A potem zebrać wszystkie rozmowy do kupy, zmieszać to z (rozsądnymi) współczesnymi pracami naukowo-filozoficznymi, dodać trochę od siebie; jeszcze szczypta Związku X i gotowe!".

Czy ktoś zechce porozmawiać ze mną ta takie tematy? Wszystkie szczegóły podam w wiadomości prywatnej. Jeżeli jesteście zainteresowani, proszę o zostawienie plusa.

A tutaj link do poprzedniego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/35272699/witajcie-chcialbym-napisac-o-wierzeniach-a-w-szcze/

#smierc #religia #wiara #filozofia #ciekawostki #katolicyzm #chrzescijanstwo #ateizm #buddyzm #islam #hinduizm #mistycyzm
#kultura #ksiazka #przemyslenia #judaizm
  • 8
@Urubamba: A no i kim Ty w ogóle jesteś ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajmujesz się zawodowo jakąś psychologią czy socjologią, czy po prostu hobbystycznie pracujesz nad takim a nie innym projektem ? Jesteś ateistą, czy teistą ?
@Metaforzysta: Nie, nie lubię śmiać się z innych ludzi i ich wierzeń. Mam swoje zasady, których staram się nie łamać.

@lezkaniebieska: Masz zablokowany priv, nie mogę Ci odpisać.

Sporo osób, które zaplusowały wpis mają zablokowaną skrzynkę. Szkoda - jeżeli jesteście zainteresowani projektem, dajcie mi znać: @Zaimatsu @Metaforzysta @Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala

Przepraszam tych, którym jeszcze nie odpisałem. Dostałem trochę wiadomości i muszę je przemyśleć.