Wpis z mikrobloga

Ostatnio ktoś wrzucał swoje wyliczenia dot. kosztów życia w małym mieście.
Dzisiaj mamy rodzinę 2+2 w Warszawie. To są koszty stałe, nie obejmują rzeczy typu jedzenie, ubrania, chemia, kosmetyki czy szeroko pojęta rozrywka. Życie jest na zadowalającym poziomie, ale dopiero teraz jak zrobiłem tą kalkulację i zebrałem wszystko do kupy to dotarło do mnie jak drogie jest życie....
Ciekawi mnie jak inni w dużych miastach?

#jaktoogarnac #warszawa #rodzina #oswiadczenie #pieniadze #
Kogutt - Ostatnio ktoś wrzucał swoje wyliczenia dot. kosztów życia w małym mieście.
...

źródło: comment_XNVy32G1G8IlQnVzSdu53bjgknnUz43M.jpg

Pobierz
  • 468
@peszmerd: No tak, zapomniałem że Warszawa to tylko Wola-Śródmieście-Mokotów.
Zresztą wcześniej parę lat mieszkałem na Mokotowie bardzo blisko centrum i mając prawie pod blokiem przystanki autobusowe i tramwajowe jeździłem komunikacją do pracy na Ochocie 35 minut, zaś samochodem niecałe 10 minut.
Tramwaj jeździł trasą dookoła, a autobus wymagał przesiadki w wiecznie spóźniony drugi autobus.

Niestety, ale sporo zależy od szczęścia i jak nie trafisz z komunikacją to pozostaje samochód albo codzienne
@Kogutt: Hipoteka 970, czynsz 478 (w tym mam gaz ile wlezie, CO, wodę. Woda rozliczana kwartalnie, CO rocznie), internet 80, Netflix 43, HBO 25, Prąd 100 na miesiąc. Fury się pozbyłem już dawno temu ale jakoś nie śpieszę się z zakupem kolejnej. Nie doliczam karty sportowej i ubezpieczenia grupowego bo mi to bezpośrednio z pensji pobierają 10 i 49 zeta. Komórkę mam służbową z nielimitowanymi rozmowami i nikt nie płacze, że