Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tak rozpisuje diety dla alkoholików również (to nie ironia), mam osoby co mają w planie żywieniowym drinka/piwo/wino - lepiej to ując jak i tak ktoś nie potrafi się opanować niż tego nie kontrolować.


@Kasahara: I działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dr3vil:

Jeśli kalorie się zgadzają to działa; problem raczej jest w psychice, jeśli to pół kieliszka wina do obiadu, to zazwyczaj taka osoba jeszcze zrobi trening i przytrzyma dietę. Jeśli ktoś wali browca za browcem to zazwyczaj ma demotywacjew do trenowania a dodatkowo do browca zazwyczaj lecą niekontrolowane złe nawyki jak wpieprzanie chipsów. Ale jeśli taka osoba by poszła na trening, nic nie dożarła, i trzymała się reszty to by efekt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@robertkk:


Nie jasno napisałem :)

Najpierw 2017 do 2018 redukcja - 1,5 roku

Między 2018 a 2019 masa i redukcja - też 88 kg skończył z tego co pamiętam jak w 2018 tylko mięśni było wiecej a tłuszczu mnie

Teraz również masa i redukcja w 2020 już na wspomaganiu, podejrzewam, że obecnie ma 96-98 kg.

@Kasahara:

Jak ja #!$%@? Cię szanuję raz za to jakie postępy poczyniłes a dwa za
@Kasahara Chodzę z nim do tej samej siłowni, chyba przesiaduje tam całe dnie bo co co się nie wybiorę nieważne o której godzinie to i tak go tam spotykam.