Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kasahara A jak wyglądała kwestia ćwiczeń jak były zamknięte i prawdopodobnie ponownie będą zamknięte siłownie? Polecasz wtedy klientom zakup sprzętu i ćwiczenia podobne do tych z siłowni? Czy może wstrzymujecie się z ćwiczeniami do końca lockdownu? Przy dużej wadze bieganie chyba odpada a nie każdy ma rower no i na rowerze nie zbuduje takiej sylwetki.
@Kasahara: Czy współpraca treningowa jakoś też spada później cenowo jak "rozpiska startowa" czy jest stała bo to stałe zadanie niż początkowe ułożenie jadłospisów, planów treningowych i po prostu dalsze prowadzenie klienta jest mniej czasochłonne?
@XpedobearX: w sensie sam plan bez diety i solo prowadzenie treningowe? No to wstępna jest mniejsza, ale stała to też 180 PLN. Bo ogólnie najwieksza część pracy to właśnie współpraca/modyfikacje; wiesz jak ktoś zasunie mi raport z 30 filmami to samo obejrzenie tego, pomyślenie to dużo roboty, później dalsze plany, programowanie etc
@Kasahara: Nie no jacha, rozumiem jak najbardziej, że to sporo roboty dlatego wolałem zapytać. Propsy za wykonaną pracę z klientem, realny okres oraz dopisek o soku na koniec. Sam byłem trochę mniejszy od twojego klienta, ale wiem ile to zajmuje stąd pochwała za prawdę, a nie magiczne przemiany, które widuje się w netku.
@XpedobearX:

Wszystkie przemiany w tym moja są od początku szczere i na tym bazuję mamy 2020 rok i czas skończyć oszukiwać ludzi. Sam zrobiłem b.dużo naturalnie z również gównianego stanu, ale jeśli ktoś pokazuje przemianę klienta od zalania do 50 cm w łapie w 2 miesiaće i jeszcze podpisze to #natty to dla mnie jest etycznym śmieciem i kłamcą. Prowadzę ludzi niektórych X lat, wiele przemian jest naturalnie spektaktularnych, jednak jeśli
ale jeśli ktoś pokazuje przemianę klienta od zalania do 50 cm w łapie w 2 miesiaće i jeszcze podpisze to #natty to dla mnie jest etycznym śmieciem i kłamcą.


@Kasahara: Przede wszystkim to psuje ludziom próbującym samodzielnie realny obraz świata, że im tak nie idzie i że są pewnie #!$%@?. Oczywiście, popełnia się sporo błędów, ale większość albo to rzuca w #!$%@? albo potem szukają różnych magików i magicznych środków mając