Aktywne Wpisy
kaholko 0
Faceci jak ona wam sie podoba ? Kobiety co myslicie o takim stylu? Te brwi, usta, rzesy, piersy, makijaz, ubor itd. Ocencie jej wyglad i styl
źródło: 1000003425
Pobierz
ProstyHuop +32
#321685 HUOP sobie dzisiaj na kolację ugotował kiełbaski jeżyki z bukietem surufek w postaci ketchupu oraz do tego bułki #gotujzwykopem
źródło: 1000012568
Pobierz




Uzbierałem już 70.83% Tesli Model Y
Ciąg dalszy akcji #zbieramnatesle. Akcja polega na tym, że począwszy od 24 maja 2019 roku (gdy cena pojedynczej akcji wynosiła 39,99 USD, powstanowiłem co miesiąc regularnie dokupywać akcje Tesli, licząc na wzrost kursu tych akcji, by na koniec wszystko sprzedać i kupić sobie Teslę Model Y.
Od czasu ostatniego mojego wpisu, dokupiłem 2.20252344 akcji Tesli
- 2020-10-20 kupiłem 1 akcje po cenie 420.47 USD (so close #pdk) (1,623.48 PLN) (mbank)
- 2020-11-02 kupiłem 1 akcje po cenie 395.19 USD (1,569.14 PLN) (mbank)
- 2020-11-20 kupiłem 0.20252344 akcji po cenie 493.77 USD (376.00 PLN) (revolut)
TL;DR:
PODSUMOWANIE
# Obecna cena akcji: 489.61 USD
# Liczba posiadanych akcji TSLA: 126,6193967 (124 akcji w mBanku, 2.6193967 w Revolucie)
# Wartość portfela: 61,994.12 USD / 233,740.47 PLN
# Wkład własny: 15,582.02 USD / 63,288.30 PLN
# Średnia cena zakupu akcji: 123.06 USD/sztukę
# Zysk/Strata: +269.33% (+ 170,452.52 PLN)
# Uzbierałem obecnie ~70,83% Tesli Model Y *
# Do uzbierania zostało 29,17% : 96,261 PLN
# Gdyby cena akcji staneła w miejscu, a ja co miesiąc dokładałbym akcji za 2k PLN, to Tesle kupiłbym w: listopad 2024 (poprzednio czerwiec 2025, lub styczeń 2028 licząc według poprzedniego targetu)
# Liczba osób obserwująca tag #zbieramnatesle: 1962 (+50)
# Liczba osób, która dopisała się do mikrolisty, by dostawać powiadomienia o kolejnych wpisach: 195. Niestety mikrolisty zniknęły, więc będę wołał ręcznie.
Logi
Poprzednie zestawienia: 2020-09-09, 2020-08-20, 2020-07-13, 2020-06-09, 2020-04-28, 2020-04-05, 2020-03-05, 2020-02-03, 2020-01-01, 2019-12-04, 2019-11-06, 2019-10-25, 2019-07-24, 2019-07-03, 2019-06-05, 2019-05-24
#tesla #samochody #elonmusk #modely #gielda #januszemotoryzacji #januszeinwestowania
Jeżeli chcesz być wołany... zaplusuj ten komentarz.
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@Gizmulek, @benfredo, @bartekar, @krzykrzy1995, @Ferrero_, @skim, @mudkipz, @Xaroks, @kexus512, @gitasek, @kocio, @Glazek, @thegiermen, @sewisewi, @rubert6, @niewidzialnywszechmogacy, @Tracker31
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@Robinxon, @bede_chadem, @Kerchak, @Bryl, @sztoosik, @kesnall, @websterpl1, @Kostesky, @Whim, @icsont, @AlfaMenel, @crank127, @CiezkoPracuje, @Akuku69, @assurin, @linijkana20cm,
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@Xaarkes2, @AnonimowyArtur, @ArekJ, @QWERTYPOL, @Suchyy_, @kosti9191, @szcz33pan, @Ari93, @ComboBreaker, @uncovered, @wetam, @PolaroidalnY, @Sharq00, @sqbi_, @Krupier, @Javkens,
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@OsSikorskiego, @latko, @cr_7, @Kukimen7, @MarooXi, @martinlubpl, @Staryan0na, @adriano30, @dlazi, @bateusz, @qmox, @soszka2000, @FikusnyMichalek, @Grucha2408, @bladatwarz6, @Reloz,
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@Rynbou, @ParanoidBumblebee, @czoo, @Ug8ybzzpvPQQKq3BfDes, @qopeq, @Dzikopiryna, @Pluto, @sebqo111, @obserwator_z_prawem_interwencji, @kodi1911, @ponury_kotlet, @wk26t, @pawelek, @unster, @r3dy, @HetmanPolnyKoronny,
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@maciekpod, @Wypoks, @levil, @korasza, @Mdx91, @Init0, @Dumdeedum, @bialoruskie_standardy, @vito_corleone, @darvd29, @abraca, @w__w, @konusek10, @Sildu, @Anzelm60, @SpaceShifter,
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@DANNGAME, @mikson123, @janosik9, @Areooo51, @karmet3, @teekop, @krzychu3, @CJ105, @Kukeiro, @porque, @disnemar, @Sindarin, @vasper, @istp, @basssiok, @Kuork,
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@praise_it, @Wymietek, @POW_WOW, @Efilnikufesin, @Ciastek92, @Mogard, @DragonMati, @mirek-kania, @Randomo, @myster007, @cakeven, @Zydomasoneria, @Osalinho, @kajtom, @Ndvd, @Fakje,
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@ponownie, @heshio, @michal12514, @yolonoskopia, @gtafr, @3BitPower, @KrzemowyDuch, @cyberpunkowy_neuromantyk, @bober88, @WTF_1, @cygan44, @AliVek, @GrinDeN, @Wheeler, @xPanicz, @pyatek,
Jeżeli już nie chcesz być wołany, zaplusuj ten komentarz
@PuDZ, @Line-Storm, @size, @Vab3R, @Arrival, @Criseq, @Fotzsyzrk, @MojHonorToWiernosc, @shaphiro95, @Revival, @hihi_jery, @Borsuk673, @piomar123, @TataBartusia, @Yamikaze
@anonimowy_programista: a na screenie z tego wpisu do ktorego linkujesz, cena akcji to 199Dolcow. Ojj, ladnie tak oszuscic ( ͡° ͜ʖ ͡°)?