Wpis z mikrobloga

Nigdy nie miałam zegarka ani pasa na klate

a chciałabym zakupić jedno albo drugie żeby wiedzieć co robię na treningach nie z apek w telefonie, tylko może coś precyzyjniejszego. Jaki polecicie zegarek/pas? Ogólnie budżet im mniejszy tym lepiej, ale nie chce szitu - polar np? Bo te garminy i suunto to pewnie fortuna? Co polecicie?

Do sportów: bieganie, rower, mma, boks, tenis

#sport #zegarki #zegarkiboners #bieganie #rower #mma #boks #tenis #trening #polar #suunto #garmin
  • 26
@mlody_czyzyk23: możesz poszukać używek Forerunner 245 Music lub Venu SQ Music do 1000, oba to nowe modele, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem takich z gwarancją i prawie nowych. Zwłaszcza na ten ostatni się pojawiło trochę ofert za 700-800zł.

Jeżeli przeżyjesz bez muzyki to wybór jest jeszcze większy.
@mlody_czyzyk23: Nie wiem czy bierzesz pod uwagę używki, a jeśli tak to polecam Gamin Fenix 3. Bardzo udany model, niewiele gorszy od 5tki. Używam go już ponad 2 lata, zarówno do biegania, siłowni i do normalnego noszenia również. Sprawdza się świetnie.
@makoluck: @panato: tak, bardzo bym nawet chciała używany, bo dla mnie tam nie ma różnicy w tej kwestii czy ktoś wcześniej używał, chyba, że jest duże ryzyko, że bardzo krótko posłuży? Przeżyje bez muzyki w razie wu :D dziękuję za podsunięcie opcji, zaraz obczaje te modele! :)