Wpis z mikrobloga

Ciekawą mnie 2 rzeczy;
Ile spadnie ze mnie, bo już poleciało 110 -> 102/103 kg. Bo to będzie połączenie nie dość, że zejścia z towaru (obecnie HCG solo E3D) oraz 2 miesięcy bez treningów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak samo jak w nowym roku będzie wyglądał ten powrót. Właściwie obecnie ponad 2 tygodnie bez towaru (bilem krótkie estry). Choć ten szpital to mnie #!$%@?ł ostro

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Ciekawą mnie 2 rzeczy;
Ile spadnie ze mnie, bo już poleciało 110 -> 102/1...

źródło: comment_1636711798a7AIK4ZsBgOkJkckioiney.jpg

Pobierz
  • 32
@Kasahara: Szybko wrócisz, teraz wypoczywaj, kuruj się z rodziną sobie posiedz, kota sobie ogarnij xD.. Zaraz święta są, także będziesz miał co robić. Siłownia to dzifka, tyrasz na coś cały rok, a po przerwie zawsze człowiek sobie bardziej wkreca, że czuję się i wygląda jak gówno bo schodzi waga, pompa i samopoczucie przez to. Wszystko jest w głowie.. Też być może mi zrobią zabieg na żylaki w grudniu i mam z
@dsomgi00: nie mam jak :) podrapanie się po głowie lub założenie koszulki już powoduje, ze zalana krwią jest podłoga, bo rana jest otwarta (tak ma być, można 2-3 palce tam wsadzić) szybko to się nie ogarnie
@Kasahara: To zdrowiej. Jako "natural" pewnie z 90-95kg przy dobrej jakości z ciebie zostanie chociaż podobno i tak jak ktoś brał sterydy choć raz w życiu to ma przewagę nad naturalem, więc pewnie coś więcej wskórasz niż przed bombą. Kwestia powrotu.
@Wojtas_elo: oczywiście, że warto; dlaczego miało by być nie warto? xD
I nie skonczymy tak samo bo ja nawet bez bomby będę #!$%@?ł 250 kg siady/ciagi i tak 140-150 kg na klate ( ͡° ͜ʖ ͡°) i miał z 85-90 kg na żyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) poniżej tego co naturalnie zrobiłem to się przecież nie cofnę
będę #!$%@?ł 250 kg siady/ciagi i tak 140-150 kg na klate ( ͡° ͜ʖ ͡°) i miał z 85-90 kg na żyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kasahara: co planujesz zmienić, że na trt chcesz mieć "85-90kg na żyle" przy tych wynikach siłowych?
Na bombie oprócz krótkiej chwili na redukcji byłeś ciągle ulany.