Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem młodych ludzi, którzy przy robieniu zwykłych zakupów płacą zawsze gotówką. Nie mam tu na myśli nastolatków bez konta w banku, tylko młode osoby dorosłe. Irytują mnie, bo śmignięcie kartą jest o wiele szybsze, a ty czekasz w kolejce i widzisz, jak ten nieszczęśnik szuka tego #!$%@? 20 groszy na dnie portfela ehh... Albo jak powoli przelicza kasę, zwłaszcza przy większych zakupach.

Ludzi starszych jeszcze jestem w stanie zrozumieć - są z reguły mniej inteligentni, boją się zmian, są nieufni co do nowych technologii i tak dalej.

Jeśli jesteś taką osobą, to wyjaśnij mi, dlaczego nie płacisz kartą/telefonem. Pracujesz na czarno i dostajesz hajs do łapy? To jedyne, co mi przychodzi do głowy. Albo może lubisz dotykać jednego z najgorszych siedlisk bakterii?

#rant #przemysleniazdupy
Pobierz Kliko - Nie rozumiem młodych ludzi, którzy przy robieniu zwykłych zakupów płacą zawsz...
źródło: comment_1643459025CZg6tp9tv111fviRJzDsJ4.jpg
  • 394
@GregorGW96: Ale to ty się młody spinasz. Dobijesz do 18-nastki i będziesz mógł założyć konto w banku, to ci się zmieni - taki charakter mają twoje gadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kliko Są już kasy bezgotówkowe, głównie samoobsługowe (w biedronkach są upośledzone i nie mają dedykowanej osoby do ich obsługi ale i tak jest szybciej).
Natomiast kocham Rossmana za RossmanGo. Skanujesz telefonem produkty, potem mijasz kolejkę trzymając w ręce zakupy.
@Kliko: Dzięki takim ludziom połowa biznesów funkcjonuje. W Polsce przeciętny Polak wydaje 30% więcej niż zarabia. Mamy Nowy Ład. Łączenie kropek pozostawiam Tobie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kliko: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD