Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o wejściu do świata IT poprzez data science/big data? Wyczytałem, że to jedna z dróg dla nie-programistów ale czy to nie kierunek dla matematyków/statystyków? Zaczynając od początku - szukam czegoś dla siebie. Skończyłem kierunki ekonomiczne i pracuję w #korpo. Chciałbym spróbować czegoś nowego a firma oferuje darmowe szkolenia na #udemy itp. Mamy też rekrutacje wewnętrzną na różne stanowiska #java #frontend #backend coś z #python i bazami danych. Co mi się podoba? Ciężko powiedzieć bo wszystko wydaje się ciekawe. Na codzień pracuję z excelem, lubię sobie szukać prawidłowości, wyciągać dane używający formuł i kombinować w ten sposób. Z durgiej strony kiedyś bawiłem się trochę w grafikę. Nie mam nic wspólnego z IT, ani nigdy nie byłem jakiś dobry z matmy. Chętnie nauczyłbym się czegoś nowego no i mam w cholerę wolnego czasu ale nie chce rzucać się na głęboką wodę. Spodziewam się po prostu, że będzie trudno jak dla osoby spoza IT. Robiłem research na tagach #programowanie i #naukaprogramowania i zazwyczaj przebranżowienie jest na -> 1) tester 2) frontend 3) coś z pythonem lub #ux #ui.

#it #rozwojosobisty #programista15k #edx #coursera #pluralsight

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6252de872a62265c75469647
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co sądzicie o wejściu do świata IT ...

źródło: comment_1649670563f5K2Em16N0OzZdR8Vcom6y.jpg

Pobierz
  • 8