Wpis z mikrobloga

Mirasy, ratujcie mnie bo nie wytrzymie z tą babą..
Marudziła mi stara o tego dysona suszarkę co to 1600 zł kosztuje bo widziała taką u swojej fryzjerki, jęczała z 6 miesięcy, potem że co dostanie na zbliżającą się rocznice nr
8 '' 'czy to może będzie suszarka dysona''???

I #!$%@? #!$%@? wykosztowałem się na to #!$%@? gówno do suszenia włosów..
1300 zł udało się znaleźć sztukę od typiary na olx co sprzedaje bo podobno plącze włosy.
Beka bo za 1300 zł to bym miał 3 lata wizyt u fryzjera

No i ja cały zadowolony, zapakowałem sprzęt elegancko na tą rocznicę
Wręczam, ta piszczy że w końcu, że kocha mnie i extra (w końcu jakieś emocje stara pokazała)
A potem co? Płacz i rzucenie prezentem o podłogę, rozumiecie moja minę? #!$%@?ęła moim prezentem za 1300 zł i zaczęła drzeć się..
Ja #!$%@? nigdy więcej nic jej nie kupię, a zaraz muszę sprawdzić czy to działa i mogę sprzedać..

#rozowypasek
#dyson
#zwiazki
ShpxLbh - Mirasy, ratujcie mnie bo nie wytrzymie z tą babą..
Marudziła mi stara o teg...

źródło: comment_1663261053gaw9wrrK1ynpiLCikq3kQc.jpg

Pobierz
  • 30
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni
@litosc
@mile5
Tak ziomki, odkryliście karty bajta.
Miałem nadzieję że będzie to szybsze i bardziej oczywiste ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szukałem suszarki, a wyskoczyła ta piękna chińska podróbka dysona z wyglądem i kolorami ''jak oryginał'' xd

Oczywiście historia zmyślona na kibelku, i mam nadzieję że żaden facet nie bylby w stanie tak #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co nie zmienia faktu że:
-Suszarka
@ShpxLbh jeśli różnica pomiędzy suszarka zwykła a dysona jest taka jak pomiędzy odkurzaczem zwykłym a dysonem to bym się nie dziwił, że ktoś chce dysona.
Serio odkurzałem raz tym dysonem wolnostojacym i jezusicku jak to ciągnie a jak idzie.
Mój odkurzacz niby też ciągnie, moc ma duża itp, ale no odczucie bez porównania..
@wojtek_bez_portek wiesz, w tym wypadku to po prostu leci ciepłe powietrze które ma suszyć dobrze i szybko, a jednocześnie uświadamiać cie ze zakup był świetny.
Osobiscie ja ani moja kobieta nie wydalibyśmy na to hajsu, wystarczy suszarka za 160 zł. To tylko grzałka i wiatrak a pożyje 2 do 5 lat minimum. Efekt suszenia myślę że tak, jest szybszy ale nie oszczędzisz tyle czasu żeby się ten koszt zwrócił :)
Przy odkurzaniu
@Onde @ShpxLbh Hype na Dysona jest chyba identyczny jak z brytyjska motoryzacja - niby ciekawe i aspirujące na coś wyżej ale w praktyce dramat. Czy to odkurzacze słabe, czy niby wentylatory bez śmigła, czy te pisuaro-suszarki - wszystko dramat przecież, przekombinowane na siłe
czy niby wentylatory bez śmigła


@Saeglopur: A co do tego, to kupując oczyszczacz z nawilżaczem, bodajże model PH01, trzeba się godzić z faktem, że co chwila będzie trafiać na serwis, bo się zawiesza na procesie głębokiego czyszczenia i ciągle o niego woła. xD