Wpis z mikrobloga

Z mojego korpo odchodzi na emeryturę najstarszy pracownik, kierownik dzialu technicznego, który jest odpowiedzialny za sukces 90% produktów firmy, część sam zakodował i zaprojektował (rozwiązania IT dla biznesu). W podziękowaniu za 20 lat zostawania po godzinach, bycia pod telefonem na urlopie i braniu na siebie nierealistycznych terminów narzuconych przez bananowych manago od sprzedaży chłop otrzymał... koszulkę z logo firmy. Tak, taką jaką rozdają studentom i dejom na targach pracy. Warto było, w końcu jesteśmy tutaj jak rodzina, co nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#korposwiat #pracait
  • 94
@kukold: Klasyka, #!$%@? mu w dupę.
Teraz nie jest potrzebny już więc niech #!$%@? z korpo, wydawanie na niego hajsu jest stratą dla biznesu
To, że się poświęcał, zajebiście, może pracował dla ideii i tyle.
Trzeba zmienić plany, zaplanować jak podzielić co zostało.
I krzyż na drogę i #!$%@? w plecy.

Ale ja myślę, że takie myślenie nie jest fair, jakąś dobrą imprezę mu odwalić.
Jakąś nagrodę z firmy, bon na
Później tacy debile doradzają przegrywom, że kołchoz to jest życie XDDD


@NoGod23: tylko ze ja miesiąc w miesiąc dostaje 3x tyle co w Policji i nie wstyd mi w lustro spojrzeć.

Chłop mógł se przez te 20 lat ugrać nawet udziały w firmie albo licencje za autorskie rozwiązania oprogramowania.


@Iskaryota: i jeszcze wróżki były w tej bajce pewnie.
@NoGod23: Z reguły w korpo dostajesz akcje firmy jako bonus. Podejrzewam ze historia albo zmyślona albo to zwykły januszex. A jeśli chłop nie domagał się żadnego ekstra wynagrodzenia przez 20 lat to jest zwykłym frajerem.
@kukold: ale dziadostwo, w 2008r. z firmy w której pracowałem odchodził najstarszy stażem pracownik, który robił tam kiedy firma była jeszcze państwowa. Robił tam całe swoje życie. Nasz dział, który zarządzał fajnymi itemami na magazynie przekonał CEO, żeby dać mu bardzo ładny zegarek Atlantica, warunkiem było, że robimy z niego protokół zniszczenia. Podobno ktoś to nawet kontrolował potem z US, bo nie mogli uwierzyć, że ktoś widlakiem przejechał po zegarku za