Wpis z mikrobloga

Piję se kawę a później bd się szykował na jutro do roboty a w międzyczasie słucham sobie klasyki soft rocka - a mianowicie kapele jak The Eagles, Fleetwood Mac, Chicago, Styx i Foreigner. Nie mam dziewczyny i raczej się nie zapowiada na to żebym jakąkolwiek poznał, a nawet jeśli raczej będzie to ktoś kto będzie chciał mnie ustawiać podług własnego widzimisię. Nie mam też kolegów, więc nikt mi nie truje co mam robić, od tego jest moja rodzina. Już dawno skończyłem 3 dekady mojego życia i zaczynam się powoli starzeć więc nie będę słuchał trucia, żebym znalazł sobie partnerkę, ożenił się i zrobił dzieci, ogółem założył rodzinę. To nie jest dla mnie to po pierwsze. Kolejna rzecz to wymagania kobiet których nie dość że nie rozumiem to jeszcze ich nie akceptuję, a już byłem w związku. Co prawda krótkim ale tak czy siak nie mam ochoty dostosować się do #rozowypasek tylko dlatego bo jesteśmy ze sobą. Ja już wystarczająco musiałem znosić bycie popychadłem nie tylko w swoim domu ale także poza nim i dalsze brnięcie w kolejny toksyczny związek będzie dla mnie kolejnym gwoździem do trumny mojej własnej tożsamości o którą walczę od dawna. Jak się ożenię i bd miał dzieci i to z byle kim to już będę pozamiatany. Ja tak to widzę, podczas gdy inni tagowicze mają chyba wyidealizowane wyobrażenie o życiu małżenskim ale tak naprawdę to wcale nie jest tak różowo jak wam się wszystkim wydaje! W tym wszystkim jesteście tylko żywymi bankomatami dla żonek i dzieci, nie wspominając już o braku czasu dla siebie i rezygnacji ze wszystkiego co kochacie. Pomyślałem sobie, że wszyscy z mojego otoczenia chcą żebym tak skończył żebym nie miał za dobrze w życiu. Żebym się ożenił, zrobił dzieci, harował od świtu do nocy, płacił podatki, być niewolnikiem, cuckiem. Sorry ferajna, ale nie dam się wsadzić pod pantofel. Mam to w dupie. W swoim i tak przegranym życiu będę robił co chcę.
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #przemyslenia #bekazrozowychpaskow #antynatalizm #stulejacontent #yolo
NevermindStudios - Piję se kawę a później bd się szykował na jutro do roboty a w międ...

źródło: StUuX2I

Pobierz
  • 3
@NevermindStudios:

No też po 30-tce i zdrowie się sypie w uj, lata stresu zrobiły swoje i w normalnym kraju bym już pewnie był na jakimś SSI a tu muszę udawać i udowadniać innym, że mi się chce. Laseczki które dały mi kosza X lat temu teraz wkraczają w epokę desperacji i pewnie teraz miałbym jakieś szanse, tyle, że jestem już na to za cwany i za leniwy. Nie wiem jaki jest