Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry Państwu

Długo rozważaliśmy założenia konta na tym jakże legendarnym portalu, uznaliśmy jednak, że treści, które będziemy publikować o tematyce zdrowia psychicznego mogą być dla was interesujące (òóˇ)

Przede wszystkim, pragniemy się przedstawić, jesteśmy grupą doświadczonych, certyfikowanych psychoterapeutów, prowadzimy sesje online dla dorosłych, którzy znaleźli się w kryzysie zdrowia psychicznego.

Nasza metoda terapeutyczna, psychoterapia poznawczo-behawioralna, jest oparta na najlepszych praktykach o naukowo udowodnionym działaniu w dziedzinie psychologii. Pomaga rozwiązywać problemy emocjonalne, takie jak lęki, depresja, stres czy zaburzenia nastroju. Naszym głównym celem jest poprawa Twojego samopoczucia i jakości Twojego życia poprzez wspieranie w trudnych chwilach czy podczas podejmowania trudnych, życiowych decyzji.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu, na którym będziemy publikować rzetelne materiały z zakresu zdrowia psychicznego, wiele z tych materiałów dostępna jest na naszym Facebooku aczkolwiek planujemy rozwijać i ten profil.

Na koniec pragniemy dodać, że każdy kto do nas napisze wiadomość prywatną w sprawie swojego problemu, otrzyma wsparcie, które albo przybliży go do poprawy swojej sytuacji albo skieruje na odpowiednie tory ku polepszeniu sytuacji. Oczywiście, jesteśmy świadomi, że problemy natury psychicznej bywają bardzo złożone ale każdemu z was postaramy się pomóc, nie wahaj się i napisz! Oczywiście, pełna dyskrecja, bezpieczeństwo i anonimowość gwarantowana.

#psychologia #psychoterapia #terapia #depresja #psychika #zdrowie #pomoc #wsparcie #zwiazki #psychika
CentrumPsychoterapiiBezGranic - Dzień Dobry Państwu 

Długo rozważaliśmy założenia ko...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-27 o 13.18.45

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@CentrumPsychoterapiiBezGranic: Dziękuje że postanowiliście zajrzeć na nasz internetowy skansen. Bądźcie jednak świadomi, że nie jesteście pierwszą tego typu inicjatywą tutaj, poprzedni profil uciekł w popłochu gdy zderzył się z najbardziej skostniałą częścią społeczności. Mikroblog wykopu służy masie z nas do wyrzucenia z siebie najgorszych emocji i przemyśleń, ale sporo osób tutaj jest tutaj by się utwierdzić w patowości swojej sytuacji i walczyć z każdą propozycją poprawy. Niemniej życzę Wam powodzenia.
  • Odpowiedz
@Freak_001: Cześć!

Dzięki za dobre słowo, mamy nadzieję, że jednak uda nam się tu trochę pobyć, sam portal jest nam znany od lat więc mniej więcej wiemy czego się można spodziewać. Zależy nam na tym aby ktoś, kto zmaga się z problemami natury psychicznej, dzięki treściom, które będziemy udostępniać mógł znaleźć kierunek, który powinien obrać aby jego sytuacja mogła się zmienić na lepsze, niestety najczęstszym problemem pogłębiających się kryzysów psychicznych jest
  • Odpowiedz
@CentrumPsychoterapiiBezGranic: Podoba mi się podejscie PB. Natomiast dziwi mnie zdanie "Pomaga rozwiązywać problemy emocjonalne, takie jak lęki, depresja, stres czy zaburzenia nastroju." Nie przesadnie jednak to trąci stwierdzeniem, że emocje są niedobre. Inny psycholog by stwierdził, że są i właśnie pracujemy tu i teraz nad precyzyjniejszym oglądem rzeczywistości, aby je odrobinę kontrolować i lepiej rozumieć. Dlaczego mam wrażenie, że wielu psy-ch (ogólnie psychiatra i psycholog) podchodzi z założeniem, że należy zmieniać
  • Odpowiedz
@CentrumPsychoterapiiBezGranic hej, czy pomagacie ludziom z przewlekłym zmęczeniem? Możliwe że wynikającym z jakieś niezidentyfikowanej depresji… Nie wiem już gdzie szukać pomocy, jestem całkiem zdrowa (krew, mocz, tarczyca, cukier etc) a wciąż nie mam ochoty robić nic, nie mam siły robić nic, i tak już od dobrych 8 lat
  • Odpowiedz
@Beesly: Cześć, tak, jak najbardziej, przewlekłe zmęczenie w dużym uproszczeniu może być reakcją obronną na otaczające Cię bodźce, może równie dobrze wynikać z życia w napięciu wbrew swoim potrzebom, ciężko jest odpowiedzieć dokładniej bez poznania Twojej osoby i Twojego otoczenia ale zdecydowanie konsultacja nawet jednorazowa może być dla Ciebie krokiem ku znalezieniu rozwiązania sytuacji, jeśli chciałbyś spróbować zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej :)
  • Odpowiedz
Naszym głównym celem jest poprawa Twojego samopoczucia i jakości Twojego życia poprzez wspieranie w trudnych chwilach czy podczas podejmowania trudnych, życiowych decyzji.

a jeżeli nie mam pieniędzy to nadal jest to wasz cel czy już nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CentrumPsychoterapiiBezGranic:
  • Odpowiedz