Wpis z mikrobloga

Krótko i na temat.

4 lata temu zakładałem tu konto.
3 lata temu zacząłem się udzielać i wpisałem w opis że chce być pro w wieku 27-28 lat.
24 września tego roku mając 26 lat osiągnąłem to na co pracowałem przez ostatnich można powiedzieć 10 lat, bo tyle liczy już mój staż treningowy.

I wiecie co?

Tytuł pro jest czymś tak wyjątkowym, że do dziś patrząc na kawałek tektury morda mi się cieszy, że to właśnie ja dysponuje taką genetyką, taka reakcja na środki i taką etyką pracy, że mogłem go zdobyć.

Życzę Wam wszystkim tylko i wyłącznie spełnienia marzeń, kompletnie nic nie ma podjazdu do tego uczucia.

Pozdrawiam.

#mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#sterydy
#dieta
Lewusx - Krótko i na temat. 

4 lata temu zakładałem tu konto.
3 lata temu zacząłem s...

źródło: 75DA863F-88B1-4E95-8225-581A7A710CBA

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Lewusx: odpowiedzi o wyglądaniu jak chałka za 3, 2, 1...
A tak na serio, to gratulacje byku. Powtórzę się już, ale rób swoje, bo robisz to dobrze ʕʔ
  • Odpowiedz
@SyntetycznySamiecAlfa ifbb pro wyżyje na spokojnie z prowadzenia klientów. Gorsze ogóry prowadzą klientów, a tu masz typa który ma wiedzę popartą realnymi osiagnieciami a za coś takiego ludzie są w stanie zapłacić dużo więcej niż za dziada który uczy jak ćwiczyć na maszynach. Sam sie zastanawiam czy do kolegi się nie odezwać w tej kwestii. Tylko muszę jeszcze głowę przepracować i przestawić na tryb żeby zaufać wiedzy kogoś z zewnątrz.

@Lewusx gratulacje.
  • Odpowiedz
  • 25
@SyntetycznySamiecAlfa: Tak jak napisał Ci @MamMalegoSiurka wyżyję. Trochę ludzi mnie kojarzy + mam sporo przemian podopiecznych + sam nie stoję w miejscu + wystawiam na zawodach również chłopaków, a to świetna reklama. Na bombę wydaje około 1500-1600zł, ale też mam inne ceny niż przeciętny użytkownik sterydów.
  • Odpowiedz
@Lewusx: Obyś faktycznie coś zdziałał na tej scenie pro, może wreszcie ktoś z PL, bo jak narazie to większość z polskiej sceny zawsze dąży do tej karty, a potem jak ją dostanie to startuje może raz i kończy kariere bo widzi jaka jest przepaść między USA a PL.
  • Odpowiedz