Wpis z mikrobloga

@Blackol12: 82kg przy 187cm wzrostu to wysportowany chudzielec. Tak stówka minimum, aby wyglądać na #!$%@?, ewentualnie przy dobrym genie i docięciu coś ponad te 90kg, aby chociaż przez chwilę nie czuć się małym.
No i przy takich niskich kaloriach, to nie urośniesz. W ostatecznym rozrachunku pewnie byś musiał tysiąc więcej przejadać, aby wyglądać.
@Blackol12 chopie xD 3.5k kcal to aktualnie jem a ważę 80kg przy wzroście 179cm i nie używam gainerow.

Polecam choć raz dziennie zrobić sobie szejka w Lidlomikser albo podobnym sprzęcie, który jest dość mocny i zmieli tobie wszystkie produkty.

160-200g płatków owsianych (najlepiej zmielić je wcześniej na mączkę owsianą), dodaj 2 większe banany żeby wyszło minimum 200g, łyżka masła orzechowego (60-80g), łyżka miodu (40-50g),moga być też nasiona chia choć ja rzadziej je
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Blackol12 co to znaczy jakkolwiek wygladac xD
To jest zupelnie subiektywna sprawa. Ja bym nie polecal przekraczac 85 kg przy takim wzroscie bo to srednio zdrowe. Moze sie nabawiles bigoreksji przez social media
@gorobei no typ moze przesadzil. Ale prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach to mozesz sobie 50% kcal #!$%@? gajnerem, czipsami, czekoladą czy innymi i wygladac na koksa 190cm 100kg wagi. Co oczywiscie ze zdrowiem nie ma nic wspolnego, tacy "sportowcy" dlugo sobie nie zyja.
Nawet jak bedziesz jechal tylko na zdrowych bio rzeczach niskoprzetworzonych to nadal nadwyzka kcal jest bardzo niezdrowa i zuzywa kazdy organ ciala, a ppza tym nie wiem
@Lawsuit: W dłuższej perspektywie lepiej mieć niskie bmi, kiedyś ludzie, którzy żyli +100 lat mieli średnio poniżej 20bmi, wtedy, gdy medycyna nie była jeszcze na aż tak wysokim poziomie.
@gorobei Tak, posiadanie takiej wagi przy takim wzroście jest zdrowe, mimo, że dla niektórych to nie wygląda. Spojrzysz na Hackmana czy Eastwooda i napiszesz, że wyglądają tragicznie i niezdrowo, ale dzięki tej wadze oni maksymalizują swoją długość życia i wciąż pozostają sprawni