Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki czy wy też macie problem żeby się wyluzować xD? Nie potrafię odpoczywać, nawet w weekendy czy na urlopie odkąd pamiętam a mam już prawie 30 lvl. Moja praca bywa stresująca jak u każdego ale widzę po sobie, że tylko ja najbardziej przeżywam. Zresztą nie chodzi tylko o pracę, wszystko dookoła mnie stresuje, chodzę non stop poddenerwowany. Nie pamiętam kiedy ja ostatnio psychicznie nie odpocząłem. Nawet jeśli nic się takiego nie dzieje, to moja głowa sama wytwarza negatywne myśli w głowie i ciągle zaprzątam głowę czymś negatywnym. Non stop stres, negatywne myśli, obawy, analizowanie przeszłości, zamartwianie się o przyszłość, wyolbrzymianie sytuacji. Mogę nic nie robić w weekend i leżeć ale przez takie rzeczy jestem wykończony tak że nie mam siły na poniedziałek.

Próbowałem to ogarnąć alkoholem ale wiecie - efekt tylko na chwilę i długofalowo to jeszcze bardziej pogarsza sprawę. Jakieś inne opcje ale legalne i nieszkodliwe? Chyba wszystkie suplementy już próbowałem, bieganie, siłownie, baseny, itd.

Nie wiem, może powinienem jechać na 2 tygodnie do jakiś latynoskich krajów, gdzie jest bieda, nie ma internetu i od nich się uczyć życia na nowo jak się cieszyć z życia i zwolnić na moment, bez zmartwień i troski.

#stres #nerwica #depresja #psychiatria #psychologia #zdrowie #adhd #terapia #przegryw #medycyna #lekarz #korpo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki czy wy też macie problem żeby się wyluz...

źródło: ec8a2319737a1b33930f582b47dc3725

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
problem żeby się wyluzować


@mirko_anonim: Idź do psychologa - to łatwo ogarnąć. Przekonanie, że zasługujesz na miłość tylko jeżeli pracujesz. Wynosi się to z domu gdzie tak była Ci warunkowa miłość (pewnie nieświadomie).
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: terapia, psychiatra z lekami.
Mam podobnie. U mnie to depresja przykryta perfekcjonizmem plus przekonania z domu (tylko praca jest ważna, jakie hobby? Co to za głupoty). No i lęki, też z przekonań w domu.
Też to zapijałam alko, i było tylko gorzej.

Przyjrzyj się sobie, czego się boisz w samym środku siebie, skąd to jest. Podejrzewam, że to może być trudne bo i tak masz wiele na głowie. Mi psych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: CBD, polecam. Za dnia idzie #!$%@? dostać, po waporyzacji suszu CBD ogarnia mnie błogi spokój (bez haju, bo to nie jest THC).
Polecam kupić sobie jakiegoś jointa z wysoką zawartością CBD i sprobować, jak ci podpadnie to przerzuć się na olej CBD albo waporyzację, ja tam wolę waporyzację, bo efekt jest dosłownie po 2~3 minutach.
Tylko pamiętaj o tym aby mieć waporyzator a nie efajkę, do waporyzatora wkładasz zioło i
  • Odpowiedz