Wpis z mikrobloga

Czy żałujesz, że posiadasz wiedzę co to jest blackpill, oraz redpill oraz inne pille?

a) tak, żałuję, przeprało mi to łeb, widzę faceta i patrzę na to czy ma hunter eyes XD itp gdyby nie ta wiedza, to może znalazłbym sobie jakas p0lke, troche do niej posimpowal i żył jak "normalny człowiek" jak np. mój wujek/ojciec/kuzyn piłbym z nimi piwko i bym walił żarciki w stylu "he he Mariuszku rozumiem, mojom to tez glowa boli ciagle hehe" , wolałbym żyć w nieświadomości

b) nie wiem w sumie, z jednej strony jestem bardziej świadomy co i jak z drugiej czuję niechęć, ogólnie pół na pół

c) bardzo dobrze, że mam te wiedzę, jestem świadomy co i jak działa, nie bujam w obłokach, wyszło mi do na dobre, więc uważam, że bardzo dobrze, że zacząłem czytać o tej wiedzy

d) nie wiem co to jest blackpill redpill itp wiec sie nie wypowiadam

#blackpill #przegryw #badoo
#przegryw
#podrywajzwykopem
#logikarozowychpaskow
#rozowepaski
#zwiazki
#heheszki
#p0lka
#blackpill
#tfwnogf #tinder
#redpill
#p0lka
#zwiazki
#tinder
#mgtow
#logikarozowychpaskow
#julka
#bekazpodludzi
#seks
Zimny-jak-lod - Czy żałujesz, że posiadasz wiedzę co to jest blackpill, oraz redpill ...

źródło: thinking-man-flat-vector-illustration-male-character-thought-bubble-with-question_522613-208

Pobierz

Czy żałujesz, że posiadasz wiedzę co to jest blackpill, oraz redpill oraz inne pille?

  • opcja a 14.0% (20)
  • opcja b 21.7% (31)
  • opcja c 50.3% (72)
  • opcja d 14.0% (20)

Oddanych głosów: 143

  • 9
@Zimny-jak-lod odkąd przejrzałem na oczy i zacząłem widzieć świat bardziej w realnych barwach a nie przez różowe okulary - to tak naprawdę są dwie strony medalu. Jestem świadomy i nie postrzegam już kobiet jako szczęścia, celu do szczęścia - bardziej widzę kobiety jako odrębne jednostki które mogą dać jakąś tam frajdę ale też mogą sprawić wiele problemów i zagrożeń, mogą zniszczyć życie jakie budowałem latami. Jeszcze kiedyś to randka z panną była